Wybory parlamentarne 2015 – kandydaci do Sejmu.

 Wybory parlamentarne 2015 – kandydaci do Sejmu.

Wybory parlamentarne już w niedzielę, 25 października. Głosujemy między godziną 7 a 21. Otrzymamy dwie karty do głosowania-  zbroszurowaną do Sejmu (białą) oraz do Senatu (żółtą). Aby głos był ważny, zaznaczamy jedno nazwisko kandydata na posła i jedno na senatora.

 

Kandydaci do Sejmu – okręg 14 (Nowy Sącz)

Prawo i Sprawiedliwość

1. NAIMSKI Piotr Aleksander – Warszawa – biochemik
2. LEŚNIAK Józef Krzysztof – Mała Wieś – politolog
3. PALUCH Anna – Krościenko nad Dunajcem – parlamentarzysta
4. JANCZYK Wiesław Stanisław – Męcina – parlamentarzysta
5. BARTUŚ Barbara Halina – Lipinki – prawnik
6. PICZURA Jan – Witów – ekonomista
7. MULARCZYK Arkadiusz – Nowy Sącz – adwokat
8. SIARKA Edward – Podsarnie – nauczyciel
9. MORDARSKA Marta – Nowy Sącz – pedagog
10. DUDA Jan Wiesław – Rdziostów – rolnik-przedsiębiorca
11. STOPKA Julian – Jabłonka – nauczyciel
12. FILIPIAK Ewa – Kasinka Mała – samorządowiec
13. RYBA Marian Józef – Krynica-Zdrój – samorządowiec
14. GRABOWSKI Tadeusz Kajetan – Gorlice – adwokat
15. JANCZURA Teresa – Łącko – pielęgniarka
16. CIEŚLAK Wojciech Andrzej – Mizerna – przedsiębiorca
17. ŚLIWA Paweł – Lipinki – adwokat
18. TYLKA Grażyna Katarzyna – Nowy Targ – pielęgniarka
19. GANCARCZYK Karolina Elżbieta – Zalesie – technik administracji
20. BELSKA Małgorzata Agnieszka – Nowy Sącz – ekonomista

Platforma Obywatelska

1. CZERWIŃSKI Andrzej Stanisław – Nowy Sącz – inżynier elektryk
2. GUT-MOSTOWY Andrzej Józef – Zakopane – ekonomista
3. SUKIENNIK Grażyna Karolina – Stary Sącz – inżynier wiertnictwa
4. PATALITA Tadeusz – Raba Niżna – urzędnik samorządowy
5. KRÓL-MIREK Agata Kazimiera – Krynica-Zdrój – nauczyciel
6. DIDUCH Michał Szczepan – Gorlice – politolog
7. ZAJĄCZKOWSKI Eugeniusz Józef – Nowy Targ – radca prawny
8. JEŻ Zofia – Piekiełko – ekonomista
9. NOWAK Renata Helena – Piwniczna-Zdrój – technik budowlany
10. GĄSIENICA-MAKOWSKI Andrzej Tadeusz – Zakopane – inżynier mechanik
11. CIKOWSKI Andrzej – Nowy Targ – kucharz
12. GUBERNAT Janusz Tomasz – Biecz – mechanizator rolnictwa
13. WĄSOWSKA-SCHIRMER Halina Maria – Moszczenica – doradca zawodowy i personalny
14. SZTENCEL Danuta Joanna – Zakopane – lekarz
15. OLEKSY Wioletta Jadwiga – Stronie – nauczyciel
16. GUCWIŃSKA Małgorzata Grażyna – Zabrzeż – technik dentystyczny
17. ŁABNO Grażyna – Sromowce Wyżne – nauczyciel
18. OLSZYŃSKI Waldemar Paweł – Korzenna – pracownik administracji samorządowej
19. WACHAŁOWICZ-KIERSZTYN Maria Dominika – Rabka-Zdrój – historyk sztuki
20. PORĘBA Marcin Mateusz – Nowy Sącz – nauczyciel akademicki

Partia Razem

1. BUDACZ Dorota Ewa – Warszawa – projektantka
2. ZAWADA Tomasz Leszek – Kraków – przedsiębiorca
3. ŻYLIŃSKA Jolanta Aleksandra – Nowy Sącz – emerytka
4. MARCZYK Piotr Paweł – Nowy Sącz – zawodowy działacz organizacji pozarządowej
5. ALCHOWŚKA Maria Jolanta – Bańska Niżna – pielęgniarka
6. KARCZEWSKI Michał – Częstochowa – inżynier elektronik
7. ŁUKOWSKA Marta – Pyskowice – pracownik naukowy
8. BIŃCZYCKI Jan Jerzy – Kraków – bibliotekarz
9. JĘDRYKA Katarzyna Krystyna – Kraków – fizjoterapeutka
10. CZAPLA Kajetan Szymon – Nowy Targ – alpinista przemysłowy
11. POHORECKA Aleksandra Wanda – Kraków – psycholożka
12. GALENT Marcin – Kraków – nauczyciel akademicki

KORWiN

1. FAŁOWSKI Kazimierz Szczepan – Nowy Sącz – historyk sztuki
2. SOKOŁOWSKA-WOŹNIAK Justyna Ewa – Nowy Sącz – ekonomista
3. SUŁKOWSKI Piotr Emilian – Świdnik – przedsiębiorca
4. JAMRO Szymon – Stróżówka – inżynier budownictwa
5. GIENIEC Leszek Jakub – Nowy Sącz – przedsiębiorca
6. WAJRAK-FAŁOWSKA Alicja Ewa – Nowy Sącz – lekarz pediatra
7. SKUPIEŃ Andrzej – Biały Dunajec – inżynier telekomunikacji
8. MATUSIK-BOCHEŃSKA Celina Zofia – Nowy Sącz – przedsiębiorca
9. KOŚCIÓŁEK Jacek – Kamionka Mała – rolnik
10. HASLIK Adrian – Nowy Sącz – kierownik biura
11. REIMSCHÜSSL Anna Dorota – Nowy Sącz – handlowiec
12. ROGOWSKA Agnieszka Paulina – Nowy Sącz – pielęgniarka
13. LAZAR Radosław Ryszard – Nowy Sącz – przedsiębiorca
14. BEREZOWSKI Maciej Henryk – Nowy Sącz – przedsiębiorca

Polskie Stronnictwo Ludowe

1. DUTKA Bronisław – Pisarzowa – inżynier rolnik
2. PASOŃ Stanisław Wojciech – Moszczenica Niżna – rolnik
3. BARNAŚ Stanisław – Nowy Targ – strażak
4. NALEPKA Jerzy Andrzej – Bobowa – nauczyciel
5. KOLBRECKA Józefa – Biały Dunajec – bibliotekarz
6. BARAN Krystyna – Podegrodzie – nauczyciel
7. NIEMIEC Urszula Zofia – Libusza – ekonomista
8. PABIS Grzegorz Jerzy – Łopuszna – przedsiębiorca
9. SARNA Izabela Zuzanna – Zakopane – inżynier zootechnik
10. KANTOR Dariusz Paweł – Lipnica Wielka – inżynier budownictwa
11. KRÓLCZYK Czesława Maria – Maniowy – nauczyciel
12. MAJDA Anna Helena – Stary Sącz – inżynier ogrodnik
13. ZBOROWSKI Józef – Witów – operator sprzętu ciężkiego
14. POTOCZEK Jan Stanisław – Nowy Sącz – prawnik
15. TALAR Paweł Leszek – Szczawa – nauczyciel
16. BABIŃSKI Jacek Edward – Rabka-Zdrój – przedsiębiorca
17. BARNA Andrzej – Kunkowa – rolnik
18. WRÓBEL Małgorzata Anna – Stary Sącz – pedagog
19. TOBIASZ Józef – Gródek nad Dunajcem – nauczyciel

Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

1. LEJA Joanna Maria – Nowy Targ – przedsiębiorca
2. BARTKOWSKA Katarzyna Justyna – Nowy Sącz – bezrobotna
3. PLATO Henryk – Gorlice – emeryt
4. ŁOPATA Antoni Mieczysław – Nowy Targ – nauczyciel akademicki
5. HOŁOWEŃKO Elżbieta Maria – Warszawa – artystka plastyczka
6. KOLASA Grażyna Jadwiga – Nowy Targ – emerytka
7. HĘDRZAK Mieczysław – Nowy Targ – kuśnierz
8. WOLSKI Henryk Roman – Pagorzyna – emeryt
9. JAWORSKA Katarzyna Anna – Kraków – ekonomista
10. LEJA Adrian Dawid – Nowy Targ – przedstawiciel handlowy
11. KLINK Karolina – Kraków – fotograf
12. ZARZYCKI Janusz Czesław – Nowy Targ – technik garbarz futrzarz
13. PIĄTKOWSKI Wiesław Jan – Mucharz – technik administracji
14. GOŁĄB Małgorzata – Nowy Targ – kelner
15. RYŁKO Ewelina Alicja – Wadowice – przedsiębiorca
16. PIWOWARCZYK Anna Maria – Mucharz – pracownik biurowy
17. OLSZEWSKI Tomasz – Leluchów – prawnik
18. ŻUCHOWICZ Anna Maria – Nowy Sącz – sprzedawca
19. ZABRZEWSKI Dariusz Juliusz – Ochotnica Dolna – elektryk
20. ZAPIÓRKOWSKI Włodzimierz Tadeusz – Nowy Targ – zootechnik

Kukiz’15

1. BOROWSKA Elżbieta Joanna – Kobylanka – politolog
2. PROSTKO Maciej – Łącko – prawnik
3. WCISŁO Mariusz Jerzy – Nowy Targ – księgowy
4. GLIŃSKI Jarosław – Grybów – nauczyciel
5. KOBUS Piotr Stanisław – Kobylanka – geodeta
6. MÓL Dawid Bogumił – Limanowa – przedsiębiorca
7. SIKORA Zbigniew Kazimierz – Zakopane – przedsiębiorca
8. KWIATKOWSKI Amadeusz Klaudiusz – Binczarowa – nauczyciel
9. URBAŃSKA Ewelina Katarzyna – Tęgoborze – ekonomista
10. WNENK Mariusz – Lipnica Wielka – doradca finansowo-ubezpieczeniowy
11. GRABIAK Barbara – Gostwica – prawnik
12. ZYGMUNT Szczepan Alfred – Olszana – żołnierz zawodowy
13. SKOCZEŃ Marta – Żeleźnikowa Wielka – nauczyciel
14. PYCIŃSKA Iwona Helena – Nowy Sącz – nauczyciel
15. SARATA Kinga Dominika – Szczawnica – kosmetolog
16. BIELSKI Piotr Stanisław – Nowy Sącz – politolog
17. PŁAWECKA Monika Maria – Tęgoborze – fizjoterapeutka
18. KMAK Krzysztof Paweł – Nawojowa – przedsiębiorca
19. WOJCIECHOWSKA Katarzyna Małgorzata – Chełmiec – ekonomista
20. ROGÓŻ Maciej Jakub – Nowy Sącz – student

Nowoczesna Ryszarda Petru

1. GABRYŚ Tomasz Jakub – Krościenko nad Dunajcem – nauczyciel
2. WOJTAS Adam Michał – Łącko – manager ochrony
3. ENDRES Małgorzata Joanna – Stary Sącz – lekarz stomatolog
4. GWÓŹDŹ Jacek Józef – Librantowa – programista aplikacji
5. SŁUGOCKA Agnieszka Katarzyna – Zakopane – specjalista ds. administracji
6. KONSUR Krzysztof Łukasz – Biecz – dyrektor oddziału banku
7. SMOTER Robert Mieczysław – Krynica-Zdrój – elektronik
8. NOWAKOWSKA Maria Małgorzata – Powroźnik – adwokat
9. KURPIEL Kazimierz Tadeusz – Skawa – inżynier ds. przemysłu i produkcji
10. GAWLIK-POCIECHA Alicja – Męcina – księgowa
11. ŚMIGOWSKA-KACZKA Lidia Ewa – Nowy Sącz – nauczyciel nauczania początkowego
12. GIERA Agata Anna – Nowy Sącz – student
13. ŁUKASIK Ryszard – Nowy Targ – specjalista ds. bhp

KWW Zbigniewa Stonogi

1. KLESZYK Barbara Emilia – Nowy Targ – przedsiębiorca
2. NIŻNIK Kazimierz Józef – Raba Niżna – przedsiębiorca
3. CZUBIŃSKI Szczepan Franciszek – Zaskale – technik administracji
4. SUTOR Małgorzata – Konina – przedsiębiorca
5. PERGÓŁ Sławomir Marek – Mszana Górna – listonosz
6. GÓRSKI Konrad Janusz – Rabka-Zdrój – technik elektronik
7. WYPART Damian Michał – Szczawnica – przedsiębiorca
8. USTUPSKA Beata Zofia – Zakopane – fryzjer
9. KOCIK Elżbieta Stanisława – Raba Niżna – sekretarka
10. PAJDZIK Wiktor Andrzej – Lubomierz – architekt
11. KALATA Jacek – Zakopane – przedsiębiorca
12. STAROWICZ Artur Leszek – Chorągwica – architekt
13. BOGDAŁ Monika Agnieszka – Nowy Targ – kosmetyczka
14. TATAR Wojciech Dominik – Zakopane – emeryt

Kongres Nowej Prawicy

1. PACIEJ Andrzej Stefan – Piątkowa – nauczyciel matematyki
2. WOJTASZEK Krzysztof Ryszard – Nowy Targ – technik zootechnik
3. MUCHA Kamil – Szalowa – magister zarządzania
4. KLEMCZAK Krzysztof – Nowy Sącz – spedytor międzynarodowy
5. PYZIK Ryszard Marek – Gorlice – elektromechanik
6. ŁOWISZ Władysław – Ciche – magister inżynier inżynierii sanitarnej
7. DUDA Barbara – Piwniczna-Zdrój – technik chemik
8. TARGOSZ Monika Ewa – Targoszów – handlowiec
9. MIREK Wioletta Janina – Łabowa – handlowiec
10. BEDNAREK Monika Katarzyna – Rożnów – doradca klienta
11. BUDZYK Zdzisław Franciszek – Nowy Targ – handlowiec
12. KLEMCZAK Barbara Elżbieta – Stary Sącz – gospodyni domowa
13. STOJEK Kamil Konrad – Nowy Sącz – technik obsługi turystycznej
14. WĘDRYCHOWICZ Anna – Korczyna – handlowiec
15. DOBROWOLSKI Stanisław – Paszyn – inżynier elektryk
16. UZAR Grzegorz Krzysztof – Gorlice – handlowiec
17. BORKOWSKA Helena Kinga – Nowy Sącz – emeryt
18. CHOWANIEC Tomasz Michał – Nowy Targ – przedsiębiorca


(MK) źródło: parlament2015.pkw.gov.pl

 

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: pkw. gov.pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica