AL BANO & ROMINA POWER już w niedzielę 15.05.2016 w TAURON ARENA KRAKÓW

AL BANO & ROMINA POWER   już w niedzielę  15.05.2016 w TAURON ARENA KRAKÓW
Albano i Romina z Imperium Kobiet
Dokładnie godziny dzielą nas od największego muzycznego święta w Krakowie , jakim bez wątpienia będzie koncert duetu Al Bano i Romina Power. Przebojowi włosi po raz pierwszy w duecie wystąpią w naszym kraju. Na scenie Tauron Arena Kraków wykonają największe przeboje i dwa premierowe nagrania. Zapraszamy na ten koncert, połączony z niespodziankami przygotowanymi przez artystów .  Nie zabraknie wręczenia statuetek w plebiscycie największy przebój Al Bano i Romina Power, który ogłosiły redakcje MTV24.TV , ATV  i Planety Kobiet. partnerem plebiscytu jest Browar Gentleman. Dla fanów organizator przygotował specjalną pulę biletów które można w dniu koncertu nabyć w kasach Areny. W trakcie konferencji prasowej która odbyła się w Q Hotel Plus Kraków Al Bano i Romina zapewnili że zaśpiewają każdy swój przebój , a jak publiczność będzie chciała to będą bisy. Nie zabraknie mega przeboju "Felicita": Duet otrzymał już wspaniały bukiet owocowych kwiatów czym byli bardzo pozytywnie zaskoczeni . Niespodziankę od FRUIT LIFE wręczył  Igor Toropov .Artyści z zaciekawieniem przeglądali najnowszy magazyn imperium  Kobiet a , Romina odgadła kot jest na jego okladce .
 
KONCERT POLECA  MTV24.TV :

15 maja w Tauron Arena Kraków odbędzie się jedyny w Polsce koncert włoskiego duetu Al Bano & Romina Power , tego samego dnia widzowie zgromadzeni na koncercie będą mogli nabyć najnowszą płytę tego niezmiernie popularnego duetu. Dzięki firmie Sony Music , będziemy mogli przedłużyć spotkanie z duetem i posiadać album pełen wielkich przebojów , na czele z "Felicita".

MTV poleca ten album "Największe Przeboje " AL BANO & ROMINA POWER ( Sony Music ) Przeboje muzycznego małżeństwa AL BANO i ROMINY POWER od 1975 roku święcą triumfy na światowej scenie muzycznej. Niezwykle popularni zwycięzcy wielu międzynarodowych festiwali są twórcami hitów, które od dziesięcioleci nie straciły nic na swojej popularności – „Sharazan’, „Felicita”, „Ci Sara” oraz inne niezapomniane hity tego włoskiego duetu znalazły się na albumie w kolekcji „Perłowa Seria.”


15 maja 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie, odbędzie jedyny w Polsce, koncert włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power. Po przeszło 20-letniej nieobecności artyści powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce. Media patronat min: Telewizja MTV24.TV , Music Media Press , telewizja ATV , Imperium Kobiet , Planeta Kobiet , TVP Kraków , ZET Gold .

Mimo upływu tylu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności. Ich największe przeboje, takie jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Sharzan czy Nostalgia Canaglia wzbudzają równie wielkie emocje jak w latach 80-tych. Koncert, który został zaplanowany na 15 maja 2016 r. w Krakowie zapewne będzie wspaniałym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. W programie koncertu przewidziano największe przeboje duetu AlBano i Rominy Power, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power zostanie zaprezentowana publiczności muzyczna niespodzianka. Czeka Państwa wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń. Serdecznie Państwa już dzisiaj zapraszamy.

W trakcie koncertu Al Bano & Romina Power , odbiorą statuetkę z ogloszonego plebiscytu na janwiększy przeboj duetu . Organizatorem plebisc ytu są : ATV / MTV24.TV / PALNETA KOBIET , partnerem nagród i statuetek BROWAR GENTLEMAN ( www.browargentleman.pl )

Opracował : MTV24.TV
Współpraca : Music Media Press
 Foto: Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica