Amerykański wokalista Drew de Four zagrał w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju

Amerykański wokalista Drew de Four  zagrał w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju
Drew de Four, amerykański pianista i wokalista 16 listopada zgrał i zaśpiewał w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Wysłuchało go ponad 300 osób. Koncert kameralny stworzył specyficzny nastrój zarówno dla artysty jak i dla słuchaczy. Można było z bliska podziwiać jego niespotykane umiejętności gry na fortepianie.

Artysta pochodzi z Michigan USA a korzeniami sięga do Belgii. W Polsce gości już po raz kolejny. Drew de Four to niespotykana postać, niesamowita osobowość. Fenomenalnie gra na fortepianie, w amerykańskim stylu, z mocną dynamiką i mocnym akcentem rytmicznym.

Drew de Four ma w swoim repertuarze ponad tysiąc utworów, które potrafi zagrać i zaśpiewać przy akompaniamencie fortepianu na swój własny sposób. Zagra publiczności prawie każdy utwór o który poprosi, zupełne bez zastanowienia. Gra w Stanach już od ponad 18 lat. W swoim dorobku ma nagranych siedem albumów studyjnych. Występował z wieloma znanymi muzykami.

- „Po raz piąty jestem w Polsce, na trasie koncertowej. Natomiast w Krynicy jestem po raz pierwszy i myślę, że nie ostatni. Cieszę się z dzisiejszego koncertu i ze wspaniałej publiczności”powiedzał Drew de Four.

Przed koncertem wystąpił Zespół Tańca Artystycznego „Miniatury” pod kierownictwem Małgorzaty Malczak.

Andrzej Gulewicz  MTV 24
Fot. aut.

Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica