Apel o pomoc dla Moniki

Apel o pomoc dla Moniki
Zwracam się z prośbą o pomoc w bardzo trudnej sprawie. Moja córka Monika od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Bardzo często chorowała na zapalenie górnych dróg oddechowych i przechodziła ciężkie leczenie szpitalne. Pomimo intensywnej rehabilitacji choroba wciąż postępuje.
      Monika posiada liczne deformacje kostno-stawowe (przykurcze w kolanach, biodrach, skrzywienia kręgosłupa). Cały czas spędza w pozycji leżącej, ponieważ siedzenie jest dla niej zbyt dużym wysiłkiem. W maju 2004 roku stan zdrowia córki pogorszył się na tyle, że w wyniku niewydolności oddechowej konieczne było podłączenie do respiratora, za pomocą którego oddycha do dzisiaj przez całą dobę. Po kilku latach pracy sprzęt wymaga przeglądu i naprawy.
      Sama wychowuję Monikę, utrzymujemy się z zasiłku z tytułu rezygnacji z zatrudnienia oraz zasiłku rodzinnego i alimentów. Bardzo dużo kosztują środki zaopatrzenia medycznego, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji /filtry do respiratora, cewniki, rurki tracheostomijne, pieluchomajtki, sól
fizjologiczna w dużych ilościach do odsysania, środki do dezynfekcji, rękawice jednorazowe/, jest to wydatek około 500 złotych miesięcznie.
      Z zasiłku muszę opłacić energię, gaz, kupić węgiel i żywność. Bardzo proszę o pomoc finansową (wpłacając dowolną kwotę pieniędzy lub przekazując l% podatku).
Podaję numer konta oraz dane fundacji, gdzie gromadzone są środki finansowe na leczenie i rehabilitację mojej córki Moniki Pikuzińskiej:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą” : 01 -685 Warszawa; ul. Łomiańska 5 Bank BPH S.A. O / Warszawa 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem "6586 Pikuzińska Monika Maria darowizna na pomoc i ochronę zdrowia".

Dane do przekazania 1% podatku:

KRS: 0000037904
Cel szczegółowy 1%: 6586 Pikuzińska Monika Maria

Zdaję sobie sprawę z tego, że jest dużo chorych dzieci, które potrzebują wsparcia, dlatego będę bardzo wdzięczna za każdą udzieloną mi pomoc , na którą ogromnie liczę.
 
Joanna Pikuzinska, Ploskie 368, 22-400 Zamość
e-mail:joanna.pikuzinska@wp.pl
tel. Kom. 660095751

Z poważaniem Joanna Pikuzińska.

MTV 24

Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica