Biznesnafali zaprasza: „MARKA JEST KOBIETĄ. Jak zbudować silną markę w życiu i w biznesie” poleca: MTV24.tv / Małopolskie.tv

Biznesnafali zaprasza: "MARKA JEST KOBIETĄ. Jak zbudować silną markę w życiu i w biznesie"  poleca: MTV24.tv / Małopolskie.tv
19.09.2014 Holel Nadmorski -Gdynia
Nasz telewizja MTV24.tv / Małopolskie.tv oficjalnie została media patronatem nad wydarzeniem które odbędzie się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni a zaprasza biznesnafali.pl Zapraszamy na relacje na naszej antenie z tego wydarzenia . Polecamy i zapraszamy.
Już 19 września 2014 w hotelu Nadmorski w Gdyni, zapraszamy na kolejny, wyjątkowy i angażujący wieczór – „rozmowy o marce w życiu i w biznesie”, prowadzony przez Jarosława Waśkiewicza, redaktora naczelnego biznesnafali.pl. Po „Sukcesie Pisanym Szminką” z Olgą Kozierowską, tym razem zapraszamy na wieczór z „Osobowością Roku”, laureatką plebiscytu „Sukces Roku”, „Dyrektorem Marketingu Roku”, jurorką konkursu „Idea Awards”, „Golden Arrow” – Gabrielą Antczak.
Tytuł Dyrektor Marketingu Roku przyznawany jest utalentowanym i jednocześnie niebanalnym osobowościom, które dzięki swym działaniom wpłynęły na sukces rynkowy firm. To najliczniej obsadzona i najtrudniejsza kategoria. Dyrektor Marketingu Roku nie tylko musi być dobrym szefem, ale również wartościowym człowiekiem i osobą, której nie są obce istotne problemy społeczne. Laureatka wynikami swojej pracy przebiła zacne grono Dyrektorów Marketingu firm wielu branż, m. in. FMCG, farmaceutycznych, bankowych, budowlanych itd. Gabriela Antczak została uhonorowana tytułem Dyrektora Marketingu Roku w kategorii: „Wyjątkowa efektowność przy niskim budżecie”

Gabriela Antczak jest praktykiem marketingu, a na swoim koncie ma wiele wdrożeń produktów i kampanii zakończonych dużym sukcesem. Przez niespełna pięć ostatnich lat Dyrektor Marketingu w firmie "Kupiec" – jednej z największych firm spożywczych w Polsce. Od kilkunastu lat opracowuje i wdraża strategie marketingowe zarówno dla dużych, powszechnie znanych, jak i najmniejszych firm. Napisała także poradnik “Mali mogą więcej!” (TOP 10 Empiku w kategorii „zarządzanie”) będącego efektem doświadczeń z pracy w charakterze doradcy w sektorze MŚP. Mama 5-cio letniego Andrzejka.

„Rozmowy o marce” to spotkania z najlepszymi praktykami biznesu a jednocześnie wspaniałymi, wartościowymi ludźmi, godnymi naśladowania. Nasze wieczory dedykujemy osobom pragnącym więcej z życia, zawodowego i osobistego, szukających inspiracji i motywacji do działania, praktycznej wiedzy z dozą uśmiechu, a także ciekawych kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze cocktailowego spotkania. To i jeszcze więcej, dostaniecie na pewno podczas tego wieczoru!


19 września o godzinie 18:00
Hotel Nadmorski, Gdynia    poleca  i zaprasza  MTV24.tv / Małopolskie.tv  ( media patronat  )

Co będzie się działo?

18:00 otwarcie spotkania i powitanie gości, Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny biznesnafali.pl

18:10 Jak zbudować silną markę tu i teraz. Podróż od zera do bohatera”, czyli angażujące biznesowe wystąpienie ze smakiem i humorem – w roli głównej Gabriela Antczak, „Osobowość Roku, Dyrektor Marketingu Roku”. Dyrygent: Jarosław Waśkiewicz.

19:35 debata z uczestniczkami i praca domowa „zbuduj swoją markę”

19:50 przerwa kawowa, podczas której ćwiczymy „zasadę 30 sekund – powiedz mi, jaką marką jesteś”

20:15 loteria wizytówkowa, czyli wyjątkowe niespodzianki od wyjątkowych sponsorów
i partnerów. Kuluary, smakowanie i dobra zabawa

Inwestycja w siebie: 50 PLN. Płatność przed spotkaniem.
Zgłoszenia uczestnictwa kierujemy na redakcja@biznesnafali.pl, do 18 września (czwartek),
z dopiskiem „marka jest kobietą”.

Media patroant  : MTV24.tv / Małopolskie.tv  
Organizator : biznesnafali.pl      ( poleca  MTV24.tv   )
Opracował  i współpraca   Music  Media Press  dla  MTV24.tv  / Małopolskie.tv Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica