Burmistrz Muszyny popiera Dariusza Reśkę.

Burmistrz Muszyny popiera Dariusza Reśkę.
Jan Golba, gospodarz Krynicy – Zdroju w latach 1990 – 2002, a obecnie Muszyny w II turze wyborów samorządowych udziela poparcia burmistrzowi Dariuszowi Reśko.

Jan Golba piastował stanowisko burmistrza Krynicy – Zdroju w latach 1990 – 2002. Po raz pierwszy zaproponowano mu funkcję naczelnika tegoż uzdrowiska, gdy miał 27 lat. Wtedy – odmówił. Jednak już w 1988 roku złamał się i nim został. - „Popieram burmistrza Dariusza Reśko, bo Krynica wciąż mi jest droga i marze o tym, aby nadal się rozwijała. – oświadcza Jan Golba, włodarz Muszyny. – „Razem z obecnym burmistrzem aplikowaliśmy o wiele środków unijnych. Zaplanowaliśmy realizację wielu zadań dla obu gmin, a nawet całej Doliny Popradu. Bez nich będziemy w gorszej pozycji do innych uzdrowisk. Dzisiaj są to dwie statutowo odrębne gminy, ale tak naprawdę to już prawie jedno uzdrowisko. Musimy się wspierać”.
     Jan Golba w I turze wyborów samorządowych, 16 listopada został ponownie wybrany gospodarzem Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. Był jedynym kandydatem do burmistrzowskiego fotela. Zdobył prawie 86 proc. głosów.

Małgorzata Kareńska fot. archiwum.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: własne, MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica