Butterfly Crew i Miniatury w Got to dance. Tylko taniec.

Butterfly Crew i Miniatury w Got to dance. Tylko taniec.
Na scenie "Got to dance. To tylko taniec" prezentują się najlepsi tancerze w kraju nad Wisłą. W programie muzycznego show Polsatu wystąpili Zespół Tańca Artystycznego "Miniatury" i "Butterfly Crew" z Krynicy - Zdroju. 

Kręcą się na ziemi i unoszą nad nią. Zespół Tańca Artystycznego "Miniatury" i "Butterfly Crew" to przykład, jak można połączyć totalnie różne style tańca! W Got to Dance poza talentem liczy się również pomysł. A oni mieli świetny. Kryniccy tancerze otrzymali cztery zielone gwiazdki. Występ poprzedził krótki filmik o obu formacjach: - „Wspólne treningi trwają od półtora roku. Na początku nie wiedzieliśmy, czy wyjdzie z tego coś fajnego. Bo balet i breakdance są daleko od siebie. Na treningach dużo się śmiejemy. Nasz udział w programie, to dowód na to, że nawet z małego miasta można dojść bardzo daleko i robić to, co się naprawdę kocha - mówił Paweł Janik, choreograf i tancerz Butterfly Crew”.
     Motor napędowy grupy, Damian Sobolewski wyznał - „Gdy miałem 13 lat zakochałem się w tańcu. Jednak dwa lata pózniej popadłem trochę w konflikt z prawem i problemem z alkoholem. Na osiem lat przestałem tańczyć. Większość mojego życia była wówczas tragiczna. Nie mogłem znaleźć sensu życia. Pojechałem na jeden i drugi trening. Pomyślałem sobie tak - wracam to tańca. To całe moje życie. Zawsze było. W tańcu odnalazłem się jako człowiek”.
    Tancerz Alan Andersz tak ocenił występ - „Skupiłem się na facetach, bo wykonują bliższą mi dziedzinę. Byłem trochę zawiedziony, ale choreografia super. Tancerka i choreografka Krystyna Mazurówna dodała - „Super się ubawiłam. Szkoda, że nie mam 50 lat mniej". Aktorka Joanna Liszowska dorzuciła: - Widać, że świetnie się ze sobą czujecie. Trochę zabrakło mi historii i spektaklu tanecznego. Zestawienie szokujące, ale jest power". Natomiast choreograf Filip Czeszyk powiedział - „Szacun dla chłopaków. Nie tańczcie baletu, chłopacy. Damian, jesteś dla nas wzorem jak wychodzić z dołka. Naśladujcie tego kolesia”. 
    9 listopada w Wielkim Finale wystąpią Jekaterina Romankova i Justas Kucinskas (pierwsze miejsce) oraz Atom Kids (drugie miejsce), którzy wygrali ostatni odcinek. Jednak również pozostali uczestnicy nadal mają szansę na kolejny występ i walkę o wygraną. Dzikie karty przyznane zostaną przez głosy na Facebooku i oraz na stronie radia RMF FM.
 
Małgorzata Kareńska fot. Screen.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2012-10-22 20:53:23 - daniel ip:80.48.185.39
Jest taka opcja jak prt scr. Napewno lepsza niż robienie zdjęć aparatem
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica