Diverse NIGHT of the JUMPs: Melero niepokonany na starcie sezonu

Diverse NIGHT of the JUMPs: Melero niepokonany na starcie sezonu
W miniony weekend najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu spotkali się w Bazylei, aby powalczyć o pierwsze w tym sezonie punkty Mistrzostw Świata. Maikel Melero, urzędujący Mistrz Świata, potwierdził swoją dyspozycję wygrywając po raz jedenasty z rzędu.

W ubiegłym sezonie Melero wygrał aż dziesięć z jedenastu rund. W jedynej, w której nie wygrał, po prostu nie startował. Tegoroczną edycję serii mistrzostw Hiszpan rozpoczął również od wygranej. Wydaje się, że w chwili obecnej żaden z jego rywali nie znalazł jeszcze na niego skutecznego sposobu.

W Szwajcarii zawodnicy próbowali przekonać do siebie sędziów mocnymi trickami dodanymi do swoich przejazdów. Pat Bowden i David Rinaldo wykonali Double Grab Flipa, poza Maikelem Melero także Petr Pilat i Mat Rebeaud wykonali Flair, Marc Pinyol i Libor Podmol zaprezentowali swoje własne wersje California Roll, a David Rinaldo i Melero wykręcili także Lazy Boy Flipa. Filip Podmol, młodszy brat Libora, pokusił się nawet o Surfer Tsunami Backflipa, którego przypłacił upadkiem.

Niestety wysiłki zawodników zostały przyćmione rewelacyjnym przejazdem finałowym Maikela Melero. Bezbłędnie, stylowo i diabelnie dobrze technicznie – tak właśnie zaprezentował się Hiszpan w Bazylei. I dopóki tak będzie jeździł, może czuć się niezagrożony na fotelu lidera.

Sobotnie zmagania pokazały jednak, że zawodnicy po zimowej przerwie są w bardzo dobrej formie i nie mają zamiaru się oszczędzać. W najbliższy weekend riderzy zmierzą się w Berlinie podczas drugiej i trzeciej rundy Mistrzostw Świata, a już 25 marca zobaczymy ich w TAURON Arenie Kraków. Możemy być pewni, że nowych i jeszcze bardziej szalonych ewolucji, dostarczających mocnych wrażeń, nie zabraknie.

Przypominamy również, że Diverse NIGHT of the JUMPs w marcu zmieni swoje oblicze, ponieważ po raz pierwszy w historii do wydarzenia zostanie wprowadzona mocna zmiana. Szczegóły ujawnimy już w przyszłym tygodniu, ponieważ dzięki niej emocje będą podwójne.

Najlepsze tricki z Bazylei: https://youtu.be/097QRuq0cA8

Bilety do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na EVENTIM.PL: http://bit.ly/2gSf2rn

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE Extreme Team www.diverseextremeteam.com, fan page na Facebooku: https://www.facebook.com/DiverseSystem

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/377363375946961

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT
Więcej informacji www.sportainment.pl
https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency

MTV 24
Źródło : SPORTAINMENT SPORT&ENTERTAINMENT MARKETING AGENCY


 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica