DOBRE BO ZDROWE:

DOBRE BO ZDROWE:
Na "Dobre Bo Zdrowe" telewizji MTV24.TV zapraszają: www.comfortrent.com.pl  i www.easyfitlook.pl . Dziś przedstawiamy firmę która przez nasze jurry i wielu konsumentów uważana jest za Nr 1 produktów mlecznych. Wysoka jakość , smaczne, zdrowe .

Aby zagłosować na OSM KRASNYSTW , wystarczy wysłać SMS na numer : 510 223 506 , w treści wpisujemy OSM KRASNYSTAW, wraz z imieniem osoby głosującej i miejscowości. Z jednego numeru można wysłać 10 głosów na 24h. Opłata wg cennika firmy ORANGE , bez dodatkowych naliczeń związanych z konkursem. Masz pakiet darmowych SMS-ów ? oddajesz darmowo głos na OSM KRASNYSTAW.

Głosy wysyłamy do dnia 29.08.2020

Krasnystaw OSM to nowoczesna firma współpracująca z ponad trzystoma dystrybutorami produktów nabiałowych z całej Polski. Jej tradycja sięga początków minionego wieku – została bowiem założona w 1913 roku.

OSM dawniej...
Początki Spółdzielni były niezwykle skromne – ponad 40 rolników dostarczało do niej swoje mleko. Wszystkie urządzenia do produkcji miały napęd ręczny. Działalności Spółdzielni nie przerwała także II wojna światowa. W 1957 roku powołano Okręgową Spółdzielnię Mleczarską z siedzibą w Zażółkwi koło Krasnegostawu. Kolejne lata przyniosły inwestycje w nowe budynki produkcyjne. Powstały punkty skupu mleka. Znaczącym krokiem (1974) okazała się być budowa nowoczesnej proszkowni. Dziesięć lat później oddano do użytku nowy zakład produkcyjny specjalizujący się w wytwarzaniu mleka spożywczego, masła oraz twarogu. Za sprawą zakupu nowoczesnych linii produkcyjnych, lata 1994-1996 zapoczątkowały ogromne zmiany przerobowe. Dzięki temu marka OSM Krasnystaw stawała się coraz bardziej popularna. Koniec lat dziewięćdziesiątych stał się okresem dynamicznego rozwoju firmy. Podpisane kontrakty handlowe z hurtowniami i sieciami detalicznymi spowodowały, że produkty z Krasnegostawu stały się znane w całym kraju. W 2003 firma połączyła się z OSM w Lublinie, a w 2004 roku z Zamojską Spółdzielnią Mleczarską.

...i OSM dziś...
Dziś OSM Krasnystaw to firma, która odbiera mleko od ponad 2000 dostawców ze wszystkich powiatów województwa lubelskiego. Zatrudnia blisko 600 pracowników, przetwarza rocznie 160 mln litrów mleka i tym samym dynamicznie zwiększa swoje przychody. Największy producent branży mleczarskiej w regionie, jakim jest OSM Krasnystaw nieustannie inwestuje w swój rozwój. Wprowadza nowoczesne rozwiązania i technologie, które mają za zadanie udoskonalić wyroby i zapewnić ich najwyższą jakość. Produkcja jest w całości zautomatyzowana: nowoczesne maszyny i komputery czuwają nad procesem przetwarzania mleka w produkty końcowe, które później trafiają na półki.

Dzięki temu OSM Krasnystaw pod względem produkcji i jakości swoich wyrobów, mieści się w pierwszej dziesiątce w kraju.

Opracował: MTV24.TV 2020
Współpraca:  COMFORT RENT samochody na LATO 2020  www.comfortrent.com.pl 
                      EASY FIT LOOK - Catering Nr 1  w kraju  www.easyfitlook.pl 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica