Dominik Maj twarzą kalendarza telewizji MTV24.TV na 2016 rok

Dominik Maj twarzą kalendarza telewizji MTV24.TV na 2016 rok
Dominik Maj
Dominik Maj (Vicemister Polski 2015 i Mister Internautów 2015) i Ilona Adamska ( Wydawca i Redaktor Naczelna min.Imperium Kobiet , szefowa Agencji Promocyjno - Reklamowej I.D.Media ) ,twarzami kalendarza promującego fundację A.R.T.przeciwprzemocy.pl
W ramach "Muzycznej Zimy 2016 MTv24.TV" spotkaliśmy się z Dominikiem który specjalnie dla widzów podpisywał kalendarze .
Nie zabrakło rozmów z widzami telwizji i zdradzeniu planów promocyjno - reklamowych Mistera który podpisał umowę o wspólpracy w 2016 roku . Jeszcze w styczniu będzie można spotkać się z Dominikiem w ramach "Muzycznej Zimy 2016 MTv24.TV" w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce  Conference & Spa , gdzie odbędzie się specjalnie dla Nas i Planety Kobiet sesja zdjeciowa ukazująca gościnne progi hotelu i kom pleksu SPA.
11 lutego Dominik będzie wręczał nagrody w plebiscycie "Klub Dobrej Kuchni" - Najpopularniejsi 2015", a już w marcu " KOBIETA ROKU 2015" w plebiscycie MTV24.TV i Planety Kobiet , wręczać będzie statuetki nagrodzonym panią . Agencja promująca mistera planuje liczne prezentacje na pokazach mody i kolejnych wydawnictwach już na 2017 rok . ( premiera kalendarza październik 2016 ) . Dominik Maj bedzie też twarzą płyty "Planeta Hitów" składanki z przebojami muzyki pop i dance. Album będzie promował fundację A.R.T.przeciwprzemocy.pl .
Trzymamy kciuki za 2016 rok i sukcesy , a jeszcze w styczniu zaprezentujemy dla naszych widzów i wielbicielek Dominika rezultaty z sesji zdjęciowej w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa.

Opracował : MTV24.TV
Współpraca : Music Media Press
Foto : Music Media Press

Telewizja MTV24.TV i Fundacja A.R.T.przeciwprzemocy.pl  dziękują za pomoc w wydaniu  kalendarzy na 2016 z twarzami : Ilona Adamska , Maciej Dreszer , Dominik Maj , Maciej Kiełbasa , Karczma " Cichy Kącik" dziekują: DRESZER MOTOR SPORT , DELTA GRAPHIX


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica