Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków
Sądeccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali marihuanę i amfetaminę. 27-latek wpadł podczas kontroli drogowej, a 23-latkowi policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi im teraz do 3 lat więzienia.

9 kwietnia br. sądeccy policjanci, pełniąc służbę na terenie Nowego Sącza, na ul. Śniadeckich zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. W samochodzie wyczuwalna była silna woń marihuany, w związku z czym funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę, podczas której u kierującego 27-letniego sądeczanina ujawnili zwitek folii z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do sądeckiej komendy. Po sprawdzeniu ujawnionej substancji narkotesterem, potwierdziło się, że jest to marihuana. Po nocy w policyjnym areszcie 27-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Następnego dnia, tj. 10 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Starym Sączu pojawili się w mieszkaniu u 23-letniego mieszkańca Starego Sącza podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli marihuanę i amfetaminę. W efekcie pracy policjantów 23-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: podkom. Justyna Basiaga
            Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica