Dziś pogrzeb 24. letniego motocyklisty z Tylicza.

Dziś pogrzeb 24. letniego motocyklisty z Tylicza.
W wypadku motocyklowym w Łabowej zginął 24.  letni Darek Adamczyk. Pogrzeb młodego motocyklisty odbędzie się w kościele w Tyliczu, 20 września (środa) o godz. 15. 30.
 
Do tragicznego  wypadku z udziałem dwóch motocykli z ciągnikiem doszło w piątek, 15 września w Łabowej około godziny 19.30. Wielu znało Darka Adamczyka  osobiście. Wielu nie raz uczestniczyło z nim w zlotach, obstawach weselnych.  W grudniu skończyłby 25 lat. -  "Był młody, spragniony życia. Kochał motocykle. Jeździł na motocyklu Suzuki GSXR.  Nie wierzymy w to, co się stało " - mówią znajomi Darka z Tylicza.  - "W ostatnią podróż z Darkiem wyjadą motocykliści, którzy w korowodzie odprowadzą trumnę na cmentarz. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu! ".  
    Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w w Tyliczu (20 września). O godz. 15. wyprowadzenie z domu, godz. 15. 30 msza w kościele. -  "Tu prośba do Nas, do Was. Nie tylko do tych co znali Darka osobiście. Każdy kto może niech wsiada na dwa kółka i towarzyszy mu w ostatniej podróży. Odprowadzimy go motocyklami podczas uroczystości pogrzebowych. Rodzina zgodziła się, abyśmy pożegnali go w ten sposób. Każdy kto może i chciałby Darkowi towarzyszyć w ostatniej podróży - zbiórka na stacji shell obok McDonalds o 13. 20". 

(MK) fot. PSP NS

 
Autor: Małgorzata Karenska
Źródła: PSP NS, motosacz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica