EXPO Kraków z nagrodą MP Power Awards !

EXPO Kraków z nagrodą MP Power Awards !
EXPO Kraków zostało uznane najlepszym polskim wielofunkcyjnym obiektem ! 18 marca w Warszawie nadano mu tytuł MULTI VENUE 2015. Co zdecydowało o sukcesie krakowskiego centrum? Poznajcie 3 kluczowe powody !  MP Power Venue to konkurs ofert na najlepszą infrastrukturę eventową, a jego laureaci szczycą się szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów. Co sprawiło, że to właśnie Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków zdobyło w tym roku nagrodę?

1. Wielofunkcyjne EXPO Kraków

Krakowskie centrum targowo-kongresowe to klasyczne multi venue, czyli obiekt dający możliwość łączenia organizacji różnych form spotkań w jednej lokalizacji. W tym samym terminie można zorganizować tu równolegle targi, konferencję, pokaz mody, bankiet, koncert, a nawet pokazy sportów ekstremalnych. Jury doceniło wszechstronne możliwości organizacyjne, atrakcyjność i wielofunkcyjność miejsca, zastosowane rozwiązania logistyczne i techniczne oraz otwartość zespołu na potrzeby organizatorów różnego rodzaju eventów.

2. 20 lat firmy Targi w Krakowie

Tworząc EXPO Kraków firma Targi w Krakowie – wyłączny właściciel i operator obiektu – postawiła na jego multifunkcjonalność, a także łatwość przygotowania oraz organizacji zróżnicowanych imprez. Dwudziestoletnia działalność biznesowa i doskonała znajomość potrzeb branży MICE pozwala wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających organizatorów z międzynarodowego grona klientów firmy.

3. „Sukces zaczyna się od spotkań”…w Krakowie

Kraków łączy w niepowtarzalny sposób wszystkie elementy najważniejsze dla organizatorów różnorodnych spotkań: ciekawą kulturę, tradycję i nowoczesność, centralne położenie w Europie, rozbudowaną sieć połączeń komunikacyjnych i dużą bazę hotelową. Dysponując nowoczesnym obiektem, który zmienia się przy realizacji kolejnych projektów niczym kameleon, nasze miasto nie ma sobie równych.

To dlatego EXPO Kraków w tym roku może gościć największe wydarzenia – od międzynarodowych kongresów, przez festiwale rozrywkowe i biznesowe targi gromadzące do kilkudziesięciu tysięcy uczestników.

Więcej informacji na stronie: www.expo.krakow.pl >>

MTV 24
Źródło : WERONIKA WIRTEL PROJECT MANAGER


Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica