Fala wypadków drogowych przy ul. Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju

Fala wypadków drogowych przy ul. Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju
Samochód osobowy m-ki BMW najechał na parkujący przy ulicy Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju Peugeot.

30 września / czwartek / na zaparkowany przy ul. Kraszewskiego samochód m-ki Peugeot wjechał nagle z niewiadomych przyczyn samochód BMW, który swoją masą i siłą wypchnął go w kierunku budynku mieszkalno-użytkowego, niemal przed drzwi zakładu fryzjerskiego i drzwi wejściowe do budynku. Można powiedzieć, że wielkie szczęście miał kierowca, że go nie było w trakcie kolizji w pojeździe oraz wszyscy ci,  którzy nieustannie przechodzą tym chodnikiem.

Peugeot od strony pasażera uległ prawie całkowitemu zniszczeniu. Pojazd był zaparkowany prawidłowo, dwoma kołami na chodniku, dwoma na jezdni. Co było przyczyną tego zdarzenia? Nieuwaga czy brawura kierowcy BMW?

Powyższą sprawę wyjaśni Policja, która była na miejscu w trakcie wypadku.

Należy zaznaczyć, że miejsce w którym doszło do zderzenia jest miejscem wyjątkowym pod kątem występujących tu wypadków. Jeszcze nie tak dawno rozpędzony samochód wylądował na latarni oświetlającej przejście przez jezdnię, niszcząc ja całkowicie. Wcześniej przestawił samochód TAXI.

Tutaj też zginęła w niedalekiej przeszłości kobieta, wówczas w sile wieku. Wyszła na zakupy i już nie wróciła do domu. Znalazła się pod kołami pirata drogowego, który pędził tą ulicą z szybkością ponad 100 km/h.

27 września o godzinie 8.10 przy ulicy Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju doszło do groźnej kolizji trzech samochodów osobowych.

29 września br /środa / miała miejsce kolizja samochodowa naprzeciw Szpitala Powiatowego.

Przy ulicy Kraszewskiego w innych miejscach doszło do śmiertelnych wypadków z udziałem motocyklistów.

Ulica Kraszewskiego jest ulicą o dużym natężeniu ruchu, jest bardzo niebezpieczna. To już kolejny sygnał na to iż należy podjąć działania w kierunku wyeliminowania ciągłego stanu zagrożenia.


Andrzej Gulewicz MTV24
Fot. Oliwier Bieniek

Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica