Głos Seniora i MTV24.TV zapraszają : 07.12. I Kongres Pacjentów Kardiologicznych i Dzień Zdrowia Seniora

Głos Seniora i MTV24.TV zapraszają :  07.12. I Kongres Pacjentów Kardiologicznych i Dzień Zdrowia Seniora
I Kongres Pacjentów Kardiologicznych i Dzień Zdrowia Seniora , 7.12.2018 roku , w godzinach: 11.30 -17.30 , ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków , zapraszają GŁOS SENIORA , media patronat MTV24.TV , Fonomedia Group .

Chorujesz na miażdżycę lub chorobę niedokrwienną serca? Przeszedłeś zawał? A może to Twój bliski cierpi na migotanie komór lub niebezpieczną arytmię?

Już wkróce wystartuje I Kongres Pacjentów Kardiologicznych, inicjatywa, której założeniem jest stworzenie pierwszej takiej polskiej platformy poświęconej chorym na schorzenia sercowo-naczyniowe. Podczas KPK to oni są najważniejsi, wspólnie podejmując dyskusję na temat rozwiązań dedykowanych właśnie im.

KPK to także jedyna taka okazja do poznania prawdziwego kompendium wiedzy na temat własnej choroby oraz tego, jak prawidłowo ją leczyć. Na uczestników czekają wykłady, warsztaty i spotkania ze specjalistami, podczas których dowiedzą się, na czym polegają zasady skutecznej prewencji, w tym diety, aktywności fizycznej czy farmakologii. Nie zapominamy również o części rozrywkowej - na uczestników czekają konkursy, pokaz senioralnej mody oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!


Opracował ; Fonomedia Group  dla  MTV24.TV
Materiał : Głos Seniora 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica