Graj w Korale! Rusza kampania promująca Małopolskę.

Graj w Korale! Rusza kampania promująca Małopolskę.
Graj w Korale. To kolejna odsłona kampanii, która promuje Województwo Małopolskie. Gra przygotowana przez Samorząd Województwa Małopolskiego i Małopolską Organizację Turystyczną, towarzyszyła Festiwalowi im. Jana Kiepury w Krynicy - Zdroju.

„Graj w korale” nawiązuje do znanego już sznura czerwonych korali. Zarówno koncepcja, jak i strona wizualna są kontynuacją ubiegłorocznych działań promocyjnych. Jednak wnoszą nowe, atrakcyjne elementy angażujące odbiorcę. – "To kolejny element konsekwentnego budowania silnej marki Małopolski. Dzięki tym działaniom nasz region staje się jeszcze bardziej rozpoznawalny, a przez to atrakcyjny turystycznie" – podkreśla Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego.
   Podstawą kampanii jest strona www.grajwkorale.pl zawierająca GRĘ (quiz) – ponad 250 zagadek, dotyczących dziedzictwa kulturowego i historycznego Województwa Małopolskiego. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym Koralowy Rower. Zwycięzca otrzyma go na zakończenie kampanii, 3 października w Białce Tatrzańskiej. – "Zależy nam na zaangażowaniu wszystkich odbiorców kampanii. Aby sami stali się jej częścią, poprzez sprawdzenie swojej wiedzy na temat regionu, w którym mieszkają lub odwiedzają. Ich zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na jak najwięcej pytań losowanych ze zdefiniowanej puli, w czasie trzech minut" – mówi Elżbieta Kantor z Urzędu Marszałkowskiego. – "Uczestnik sam decyduje, ile czasu chce poświęcić pytaniu. Jeśli nie jest w pewny odpowiedzi, może przejść do następnej zagadki. Na stronie znajdować się będzie ranking najlepszych graczy, którzy zostaną nagrodzeni" – dodaje.
   Po Krynicy – Zdroju, gra będzie dostępna podczas „Sabałowych Bajań” w Bukowinie Tatrzańskiej, Małopolskiego Festiwalu Smaku w Krakowie, Dożynkach Wojewódzkich w Osieku k/Oświęcimia i Finału Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski w Białce Tatrzańskiej. – Niektórym wydarzeniom towarzyszyć będzie „Koralowy kamper”, w którym każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę o Małopolsce – mówi Leszek Zegzda, Prezes MOT. – "Cieszymy się, że powrócił on z zagranicznych wojaży, gdzie promował województwo"  – dodaje. W ramach kampanii pojawią się spoty radiowe, reklama prasowa, a także, plakaty i ulotki.

Małgorzata Kareńska


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica