Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2022” z sądeckimi policjantami

Inauguracja "Bezpiecznych Wakacji 2022" z sądeckimi policjantami
2 lipca br. w Parku Strzeleckim odbył się festyn rodzinny z okazji rozpoczęcia sezonu urlopowego. Na pikniku nie mogło zabraknąć sądeckich policjantów, którzy promowali zasady bezpieczeństwa oraz radzili dzieciom i młodzieży, jak uniknąć zagrożeń podczas letniego wypoczynku.

W ramach tegorocznych Imienin Miasta oraz inauguracji „Bezpiecznych Wakacji 2022” w sobotę, 2 lipca br., mieszkańcy Nowego Sącza spotkali się w Parku Strzeleckim, by wspólnie świętować. Wśród propozycji przygotowanych sądeczan były koncerty w amfiteatrze oraz mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, m.in. gry i zabawy dla najmłodszych, dmuchany plac zabaw oraz pokazy sprzętu służb mundurowych.

Dużą popularnością cieszyło się stoisko promocyjne sądeckich policjantów. Najmłodsi mogli liczyć na drobne upominki, a technik kryminalistyki zaprezentował, w jaki sposób zbierane są ślady z miejsca zdarzenia – każdy mógł odbić swoje linie papilarne na specjalnym dyplomie, a potem zabrać go pamiątkę spotkania z sądeckimi stróżami prawa. Tradycyjnie największą frajdę sprawił policyjny radiowóz, motocykl oraz sprzęt, którym posługują się mundurowi w codziennej służbie. Korzystając z okazji, funkcjonariusze apelowali do dzieci i młodzieży o rozsądek podczas wakacyjnego wypoczynku, przestrzegając przed zagrożeniami na drodze, nad wodą, w górach czy w Internecie.

Życzymy radosnych, pełnych wrażeń i przygód, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Więcej informacji o zajęciach, warsztatach i innych formach wypoczynku, które oferowane są najmłodszym mieszkańcom Nowego Sącza w ramach „Bezpiecznych Wakacji 2022”


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica