Jacek Sokołowski przestał być dyrektorem CK. Poszukiwany jest nowy.

Jacek Sokołowski przestał być dyrektorem CK. Poszukiwany jest nowy.
Jacek Andrzej Sokołowski z Jasła, od tygodnia nie jest już dyrektorem krynickiego Centrum Kultury. Burmistrz uzdrowiska Dariusz Reśko 16 grudnia rozpisał kolejny w tym roku konkurs na nowego szefa tej placówki.

Jacek Sokołowski został dyrektorem CK w maju tego roku po tym, jak jego poprzednik na tym stanowisku Paweł Majoch zrezygnował z piastowania tej funkcji. Wcześniej, zanim został szefem placówki był właścicielem, dyrektorem d/s PR - PRO ALLIANCE, Apro Medi Group, firmy zajmującej się usługami marketingowymi, (np. reklama, konferencje prasowe, szkolenia, targi), a także organizowaniem imprez artystycznych. Współpracował m.in. przy organizacji Festiwalu Wina i Smaku w Krynicy – Zdroju.
   Teraz burmistrz uzdrowiska poszukuje nowego dyrektora, dlatego rozpisał nowy konkurs, którego zakończenie zaplanowano 24 stycznia 2014 roku. Nieprzekraczalny termin składania ofert – to 16 stycznia. Od kandydata wymagane jest m.in. wyższe wykształcenie (zarządzanie kulturą, kulturoznawstwo, animator kultury), co najmniej 5 letni staż pracy zawodowej, w tym 3 letni na stanowiskach kierowniczych związanych z prowadzeniem działalności kulturalnej. Kandydaci powinni wykazać się również osiągnięciami w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na realizację projektów kulturalnych. Bliższych informacji o konkursie udziela Anna Michalik (18 472 55 14), Dyrektor Wydziału Strategii i Rozwoju Lokalnego Urzędu Miejskiego w Krynicy – Zdroju.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica