Już kilkadziesiąt minut po kradzieży sądeccy policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione pieniądze

Już kilkadziesiąt minut po kradzieży sądeccy policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione pieniądze
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zatrzymali złodzieja, który z szatni jednej z firm ukradł 750 złotych. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy sprawca niedługo cieszył się łupem. Teraz 20-latek za kradzież odpowie przed sądem.

13 kwietnia br. około godziny 13:30, oficer dyżurny sądeckiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy. Sprawca wszedł na teren jednej z sądeckich firm i z otwartej szafki znajdującej się w szatni ukradł 750 złotych, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu, dzięki czemu policjanci znali wizerunek mężczyzny, który dopuścił się tego czynu. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli działać, a rysopis sprawcy został przekazany patrolom pełniącym służbę na terenie miasta.

Już kilkadziesiąt minut od zgłoszenia, na terenie osiedla Gorzków, policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. W trakcie przeszukania 20-latka, mundurowi odnaleźli przy nim większą część skradzionej gotówki. Jak twierdził, za resztę kupił sobie pizzę.

Sądeczanin został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnej celi. 14 kwietnia br. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: podkom. Justyna Basiaga
            Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica