Kolizja trzech samochodów osobowych przy ul. Zdrojowej w Krynicy-Zdroju

Kolizja trzech samochodów osobowych przy ul. Zdrojowej w Krynicy-Zdroju
W sobotę 13 listopada, w samo południe doszło do kolizji trzech samochodów osobowych przy ulicy Zdrojowej w Krynicy-Zdroju. Uszkodzone samochody blokowały ruch drogowy w obu kierunkach.

Na miejsce zdarzenia przybyła Jednostka Ratowniczo Gaśnicza z Krynicy-Zdroju, która podjęła natychmiast działania ratownicze polegające na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem z akumulatorów w rozbitych pojazdach, jak również zneutralizowaniu rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu z jezdni części karoserii pojazdów.

W samochodach: Audi Q3, KIA CARENS oraz VW TOURAN w czasie zderzenia przebywało łącznie 9 osób. Jedna osoba mocno poszkodowana znajdująca się w pojeździe, po udzieleniu pomocy przez strażaków została zawieziona natychmiast Karetką Pogotowia Ratunkowego do szpitala, pozostałe osoby znajdowały się obok miejsca wypadku pod wpływem pewnego szoku z tego co się wydarzyło. Dzieci biorące udział w zdarzeniu otrzymały maskotki.

Ruch w miejscu wypadku, przy ul. Zdrojowej był wstrzymany ponad trzy godziny. Przez czas działań służb ratunkowych Policja wyznaczała objazdy.


Andrzej Gulewicz  MTV24
Fot. Oliwier Bieniek
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica