Kraków odlicza dni do kolejnych targów "BOŻONARODZENIOWYCH 2014" ( Rynek Główny ) poleca; MTV24.TV

Kraków odlicza dni do  kolejnych targów  "BOŻONARODZENIOWYCH 2014" ( Rynek Główny ) poleca; MTV24.TV
KRAKÓW w MTV24.TV
Tradycyjnie Krakowski Rynek Główny zamieni się już od piątku 28.listopada w największy i najpiękniejszy targ związany z świętami Bożego Narodzenia 2014. Piękna architektura rynku , unosząca się atmosfera świąt , zapachy wędlin, ciast, i grilowanych smakołyków wabi krakowian i turystów . Organizatorami   tegorocznej edycji  są Krakowska Konkgregacja Kupiecka i Artim Sp.zo.o. i zapraszają na liczne stoiska tradycjnych wyrobów wędliniarskich  jak i słodyczy , ciast , wyrobów rękodziała artystycznego. Nie zabraknie też koncertów i imprez towarzyszących z piekną muzyką i kolędowaniem .
W dniu 29 listopada br. od godz. 1000 dzieci napiszą listy do Św. Mikołaja. Wzór listu będzie umieszczony w Dzienniku Polskim, będzie można także pisać listy na miejscu, na mikołajowych kartkach, a następnie wrzucić do specjalnie przygotowanej skrzynki, umieszczonej przy estradzie Targów. O godz. 1200 listy polecą do nieba przyczepione do mikołajowych baloników. W tym dniu o godz. 1800 odbędzie się inauguracja Targów Bożonarodzeniowych, a od godz. 1900 zapraszamy na wieczór andrzejkowy w wykonaniu grupy teatralnej „Adalex”.
30 listopada w godz. 13tej do 16.tej  przeprowadzona zostanie akcja przypominająca ludzi zaginionych z Małopolski organizowana przez Centrum Poszukiwania Ludzi Zaginionych, Fundację ITAKA i Grupę Internautów Forum GP24PL. W tym samym dniu o godz. 1400 wystąpi zespół „Bodzanowianki”.
Serdecznie zapraszamy na Krakowski Rynek z telewizją  MTV24.TV.

 Materiał prasowy : Firma "ARTIM" Sp.zo.o.
 Media patronat :  MTV24.TV  / Malopolskie.tv
 Opraocwał : Music Media Press dla telwizji MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica