Krakowska grupa ELVIS ’56 wygrywa na festiwalu w Bad Nauheim!

Krakowska grupa ELVIS ’56 wygrywa na festiwalu w Bad Nauheim!
Krakowska grupa ELVIS ’56 wygrywa na festiwalu w Bad Nauheim!
Sukces polskiego zespołu na Europejskim Festiwalu Elvisa Presleya!
 
 
           17 sierpnia, o godzinie 15:30 krakowska grupa ELVIS ’56 wystąpiła podczas osiemnastej już edycji Europejskiego Festiwalu Elvisa Presleya w Bad Nauheim (niemieckim mieście w którym legendarny piosenkarz mieszkał w trakcie odbywania służby wojskowej). Impreza jest europejskim odpowiednikiem odbywającego się każdego roku w Memphis (USA) Tygodnia Elvisa. Zespół ubiegał się o tytuł Najlepszego Interpretatora Muzyki Elvisa w 2019 roku.
 
W trakcie swojego występu muzycy zaprezentowali m.in porywającą wersję „Blue Suede Shoes” z instrumentalnymi popisami Grzegorza Kusia (gitara) i Marcina Sonnenberga (klawisze), "Don't Be Cruel" oraz filmowe „Return To Sender”. Największy aplauz licznie zgromadzonej pod sceną publiczności zdobył jednak klasyk z komedii muzycznej „G.I.Blues”, kompozycja „Wooden Heart”. Niemieccy fani króla rock’n’rolla szczególnie entuzjastycznie zareagowali na fragment utworu wyśpiewany przez Szczepana Sollicha w ich ojczystym języku.

Krakowianom kibicowała również liczna grupa fanów Elvisa z Polski, m.in z Bydgoszczy, Konina, Rzeszowa i Krakowa.

Oficjalne wyniki konkursu podano kilka godzin później (około godziny 20,00). Tegoroczny plebiscyt i tytuł Najlepszego Interpretatora Muzyki Elvisa w 2019 roku wędruje do grupy z POLSKI! Do zespołu ELVIS ’56!
Potwierdzamy oficjalnie. Tak. Wygraliśmy European Elvis Festival 2019!!!„, napisano na oficjalnym profilu zespołu. „Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków:-) Wkrótce więcej szczegółów. Idziemy świętować ” 
 
Dzisiaj (18 sierpnia) o godzinie 12:30 muzycy z ELVIS '56 zagrają podczas koncertu galowego. 

W imieniu swoim i wszystkich czytelników – serdeczne gratulacje!
(Mariusz Ogiegło)
Autor: Mariusz Ogiegło
Źródła: www.elvispromisedland.pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica