Kryniczanin uciekł z krakowskiego sądu. Rozesłano za nim list gończy.

Kryniczanin uciekł z krakowskiego sądu. Rozesłano za nim list gończy.
Od kilku dni policja poszukuje 25 - letniego Radosława Jarzębaka, pochodzącego z Krynicy – Zdroju, podejrzanego o udział w gangu narkotykowym. We czwartek (19 września) wykorzystał on nieuwagę śledczych i wyskoczył z okna pierwszego piętra sali sądowej, wprost na samochód sędziego. Prokuratura apelacyjna rozesłała za uciekinierem list gończy.

- „Fabryka środków odurzających wpadła. Dziewięcioosobowa grupa została zatrzymana, z czego ośmiu mężczyzn przebywa w areszcie śledczym. Ze względu na dobro śledztwa, działania policji są teraz utajone – mówi podinsp. Mariusz Ciarka rzecznik prasowy Małopolskiej Policji.
   Podejrzany o udział w gangu narkotykowym Radosław Jarzębak został we czwartek (19 września) doprowadzony do krakowskiego sądu. Wykorzystał moment nieuwagi i wyskoczył z okna sali sądowej, znajdującej się na pierwszym piętrze budynku. Wprost na samochód sędziego. Później przeskoczył przez płot i szybko się oddalił. Ślad po nim zaginął. W Krakowie prowadzono poszukiwania, nad miastem latał śmigłowiec. Jednak działania policji nie przyniosły rezultatów. Prokuratura apelacyjna rozesłała za uciekinierem list gończy.
      Radosław Jarzębak urodził się 9 stycznia 1988 roku w Krynicy - Zdroju, lecz ostatnio mieszkał w Krakowie. Ma 175 – 178 cm wzrostu. Piwne oczy, włosy ciemne postawione na żelu na jeża, boki – wygolone. Czoło – wysokie. Sylwetka średnia (krępa).
    Osoby, posiadające informacje pomocne w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub 997. Przekazywać można je (także anonimowo) również na numer telefonu oficera dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie - 12 61 55 510, oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie -  12 61 52 908.

Małgorzata Kareńska fot. Policja

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KW Policji Kraków, media, własne

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica