List Fundacji "Braterstwo"

List  Fundacji "Braterstwo"
Tak bardzo chcieliśmy się ponownie spotkać z Wami, naszymi przyjaciółmi, podczas Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu „Fontanna Talentów”, który miał się odbyć w Krynicy-Zdroju, w terminie 08.05 – 11.05.2020 r.

Jednak widmo pandemii, związanej z koronawirusem, troska o zdrowie uczestników i widzów a także powaga całej tej sytuacji, zmusza dyrekcję festiwalu do podjęcia, jakże trudnej ale naszym zdaniem, jedynie słusznej decyzji o zmianie terminu tego przedsięwzięcia.

Dlatego też, z wielką przykrością dyrekcja festiwalu informuje Państwa, o przesunięciu terminu IV edycji Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu „Fontanna Talentów”. O nowym terminie festiwalu zostaniecie Państwo powiadomieni po odwołaniu kwarantanny, po ustaniu wszelkich zakazów, po otwarciu granic, wówczas gdy sytuacja związana z globalnym zagrożeniem zostanie ustabilizowana.

Jesteśmy zdeterminowani aby festiwal odbył się w tym roku, a jednym z argumentów który za tym przemawia, jest chęć pokazania świetnych wykonań utalentowanych uczestników festiwalu. Dzieci i młodzież ciężko pracowały przez cały rok, aby móc się nam wszystkim pochwalić, profesjonalnymi i perfekcyjnymi wykonaniami swoich muzycznych, wokalnych, tanecznych utworów a także obrazami czy też rękodziełami artystycznymi.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby im to umożliwić a Państwu dać dużo radości i przyjemności podczas festiwalowych występów, konkursów, różnorakich atrakcji oraz master klas. W tym miejscu pragniemy poinformować uczestników, którzy zostali zakwalifikowani do wzięcia udziału w festiwalu, że o nowym terminie zostaniecie poinformowani w odrębnym komunikacie.

Drodzy Państwo, życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia i cierpliwości w tych trudnych czasach, dołączmy się wszyscy do akcji „zostań w domu”, abyśmy mogli spotkać się w tym radośniejszym, normalnym czasie, podczas IV edycji naszego festiwalu. Do zobaczenia, mamy nadzieję, że już wkrótce.

Vladislav Kreychi

Andrzej Gulewicz MTV24
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica