Michał Jasnosz, nominowany do "Społecznik – Wolontariusz Roku 2013"

Michał Jasnosz, nominowany do "Społecznik – Wolontariusz Roku 2013"
III Edycja Plebiscytu "Społecznik – Wolontariusz Roku 2013". Do tego tytułu nominowany jest Michał Jasnosz, prezes firmy PPHU JAS - POL, wieloletni członek Sądeckiej Izby Gospodarczej.

Stowarzyszenie „Nowosądecka Wspólnota” przy wsparciu Rady Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowego Sącza organizuje pod patronatem Gazety Krakowskiej Plebiscyt ”Społecznik – Wolontariusz 2013 roku. Celem jest uhonorowanie osób, które poświęcają czas i doświadczenie pomagając innym.
   Laureaci (po jednym w kategorii SPOŁECZNIK i w kategorii WOLONTARIUSZ z Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego) zostaną uhonorowani statuetkami ”SPOŁECZNIK ROKU 2013” „WOLONTARIUSZ ROKU 2013” oraz nagrodami. Natomiast nominowani (po 5 osób w każdej kategorii z miasta i powiatu) otrzymają grawertony honorowe.
    Konkurs trwa od 12 listopada do 4 grudnia 2013 roku. Kupony będą publikowane w tym czasie na stronach Gazety Krakowskiej. Głosować można również poprzez Internet wchodząc na strony: www.stowarzyszenie-snw.pl i www.nowysacz.naszemiasto.pl. Tutaj znajdują się regulaminy plebiscytu.

Małgorzata Kareńska fot. arch.


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Stowarzyszenie Nowosądecka Wspólnota

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica