Miss World 2013. Kasia Krzeszowska - wśród najpiękniejszych kobiet świata.

Miss World 2013. Kasia Krzeszowska  - wśród najpiękniejszych kobiet świata.
Wkrótce poznamy najpiękniejszą kobietę świata. Jutro (28 września) na Bali w Indonezji odbędzie się finał 63. edycji Miss Świata 2013. Polskę reprezentuje 23 letnia kryniczanka Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012. Od początku września przebywa ona na zgrupowaniu na przepięknej wyspie. 

O tytuł Miss World 2013 walczy 130 dziewcząt z całego świata. Kryniczanka w krótkim filmiku na stronie Miss World – Poland tak siebie przedstawia – „Nazywam się Katarzyna Krzeszowska, w skrócie - Kasia. Reprezentują Polskę. Mam 23 lata. Mieszkam w pięknym mieście Krynica – Zdrój, ale studiuję grafikę w Krakowie na południu Polski. Kocham  sztukę, lubię kreatywnych ludzi. Moją pasją jest sztuka”.
Uczestniczki tegorocznej edycji Miss World nie wystąpią w bikini, aby nie urazić uczuć religijnych wyznających islam mieszkańców Indonezji.
     W finale wyborów Miss Word Katarzyna Krzeszowska zaprezentuje się w sukni z kolekcji znakomitej polskiej projektantki Ewy Minge. Mottem życiowym Miss Polski 2012 jest „Być zawsze dobrą dla siebie”. Jej ulubionym pisarzem jest Umberto Eco.

Małgorzata Kareńska fot. strona internetowa Miss World – Katarzyna Krzeszowska.


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: własne, strona internetowa Miss World 2013 - Poland

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica