MTV24.TV / ATV / DREESZER MOTOR SPORT : "KOBIETA ROKU 2015"

MTV24.TV / ATV / DREESZER MOTOR SPORT : "KOBIETA ROKU 2015"
Kobieta Roku 2015 ATV & MTV24.TV
Kobieta Roku 2015 nagroda przyznana przez telewizję ATV i MTV24.TV. Specjalnie dla widzów prezentujemy jak wyglądają tegoroczne statuetki które zostaną wręczone trzem panią osobowością na krajowym rynku .Partnerem nagród jest DRESZER MOTOR SPORT

Wszystkie trzy Panie, już 1 kwietnia - na gali urodzinowej magazynu LAW BUSINESS QUALITY odbiorą statuetki w 3 kategoriach:


KOBIECY BIZNES - Ilona Adamska

ODKRYCIE MODOWE - Joanna Zając

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA - Krystyna Mazurówna

W trakcie uroczystego wieczoru będzie miała miejsce warszawska premiera albumu "TOP POP" , którego twarzą jest Maciej Dreszer  ( kierowca wyścigowy ) Album dzięki Dee Jay Mix Club trafi wręce najpopularniejszych  przedstawicieli świata muzyki , klubów muzycznych i prezenterów muzycznych . Wydanie albumu zbiega się z planowaną akcją muzyczną i trasą koncertową wspólnie z KEEPCAN ENERGY DRINK po klubach muzycznych na terenie całego kraju wraz z płytą "TOP POP" i wieloma niespodzinakami, Album "TOP POP" promuje dziaąłnie fundacji : A.R.T.przeciwprzemocy.pl

Przypominamy sylwetki nagrodzonych w plebiscycie "KOBIETA ROKU 2015 - ATV & MTV24.TV

Ilona Adamska - kobieta o wielu twarzach. Prawdziwa bizneswoman, której firma znalazła się w styczniu w prestiżowym albumie Diamenty Forbesa 2016. Właścicielka agencji wydawniczo-promocyjnej I.D.MEDIA, wydawca 2 magazynów, książek, kilku portali. Nagrodzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Z uporem maniaka integruje kobiety z całej Polski organizując kongresy, spotkania Klubu Imperium Kobiet, eventy i akcje charytatywne np. na rzecz samotnych mam. Nie istnieje dla niej słowo "niemożliwe". Cieszy się sympatią ludzi, budzi szacunek i podziw. Była modelka i koszykarka. Kocha dalekie podróże, polskie morze i ... góry - skąd pochodzi. Zakochana szaleńczo w swojej suczce Soni.


Joanna Zając - założycielka marki odzieżowej Tressore - poznańskiej firmy, która swoim klientkom oferuje stylowe projekty za przystępną cenę. Filozofia marki Tressore opiera się na kreowaniu niezobowiązującej elegancji i sprawdzonej klasyki w najlepszym wydaniu. Wszystkie ubrania z metką "by Tressore" szyte są z najlepszych tkanin, bo Joanna Zając to kobieta, która w biznesie stawia przede wszystkim na jakość.

Jak sama mówi o sobie: "Jestem matką i kobietą, która świat wielkiej mody i show-biznesu znała wyłącznie z gazet i telewizji. Zajmując się domem i dziećmi, szukałam jednocześnie jakiejś drogi dla siebie. Jestem kobietą aktywną, nie boję się wyzwań, chociaż nie twierdzę, że nie miałam wątpliwości... Uznałam jednak, że szczęśliwa i spełniona kobieta daje też szczęście swojej rodzinie. Stąd poszukiwanie czegoś, co przynosiłoby mi satysfakcję, a jednocześnie nie odrywało całkiem od mojej rodziny. Stąd marka Tressore".


Krystyna Mazurówna - kobieta wulkan. Rajski ptak. Wspaniała tancerka, choreografka, pisarka, felietonistka magazynu „Imperium Kobiet”, solistka „Casino de Paris”. Była choreografką w telewizyjnym programie „You Can Dance – Po prostu tańcz” produkcji TVN. W lutym 2013 r. otrzymała nominację do nagrody Wiktory 2012 w kategorii Osobowość telewizyjna.

Opracował : Music Media Press dla MTv24.TV
Wspólpraca : I.D.Media  / KEEPCAN ENERGY DRINK
Foto: Music Media PressKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica