MTV24.TV prezentuje : Ewelina Kwit- Betlej Lwicą Biznesu! Ma zaledwie 28 lat, a na swoim koncie same sukcesy!

MTV24.TV prezentuje : Ewelina Kwit- Betlej Lwicą Biznesu! Ma zaledwie 28 lat, a na swoim koncie same sukcesy!
Ewelina Kwit - Betlej Lwica Biznesu 2015

Ewelina Kwit- Betlej Lwicą Biznesu!

Ma zaledwie 28 lat, a na swoim koncie same sukcesy!

2. czerwca tego roku warszawskie Centrum Biznesowe ADGAR stało się miejscem, do którego przybyli sami znakomici goście, m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Ewa Błaszczyk, Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Orleańska, czy Mariola Bojarska-Ferenc. Okazja, dzięki której udało się zgromadzić tak zaszczytne grono była naprawdę niezwykła- to wielka gala Polskie Lwice Biznesu 2015 organizowana przez magazyn Law Business Quality.
Celem plebiscytu było uhonorowanie wyjątkowych kobiet, które doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych, a także dla pań, które znajdują spełnienie np. w organizowaniu akcji charytatywnych czy w realizowaniu swoich pasji- tak jak laureatka nagrody specjalnej, Elżbieta Dzikowska.
Nominowane panie, które wyróżniają się na tle innych przedstawicieli świata biznesu, zyskały nominację w aż jedenastu kategoriach, m.in.: innowacje w biznesie, moda, media, prawo i finanse, rozwój osobisty.
Nagrodę w kategorii Zdrowie i Uroda, obok Marioli Bojarskiej- Ferenc, zyskała najmłodsza uczestniczka plebiscytu, Ewelina Kwit-Betlej.
Ta ambitna 28- latka ze Świdnicy zaledwie kilka lat temu założyła firmę kosmetyczną Resibo. Naturalne składniki, nowoczesne receptury, a przede wszystkim wysoka skuteczność preparatów sprawiły, że marka Resibo błyskawicznie odniosła uznanie w oczach klientów i cenioną pozycję w branży. Dziś Resibo może z powodzeniem konkurować nawet z najpopularniejszymi firmami kosmetycznymi. Najlepszym tego dowodem jest przyznanie nagrody Lwica Biznesu założycielce firmy, Ewelinie Kwit- Betlej:
- Statuetka Lwicy Biznesu jest dla mnie znakiem, że pomysł na markę i to, co robimy w Resibo, podoba się klientom. To swoista nagroda publiczności, która jest o tyle cenna, że choć spośród uczestniczek plebiscytu jestem znana najmniej, to jednak udało mi się wygrać. To ogromne docenienie naszej pracy.- mówi szczęśliwa laureatka.
Sama gala Lwice Biznesu była nie tylko ważnym wydarzeniem dla pań działających w nieraz bardzo różnorodnych branżach, lecz stała się także platformą służącą porozumieniu kobiet sukcesu. Z opinią tą w pełni zgadza się Ewelina Kwit- Betlej:
- Gala Lwic Biznesu to było ciekawe doświadczenie. Na pewno jest to sposób na dostrzeżenie i pokazanie szerokiej publiczności ciekawych inicjatyw, aktywnych kobiet i wartych zauważenia biznesów. Miło było znaleźć się w tak zacnym gronie kobiet, mimo że dopiero zaczynam swoją biznesową przygodę.- podkreśla zwyciężczyni plebiscytu.
Zwycięstwo w prestiżowym konkursie to dla właścicielki marki Resibo kolejny dowód na to, że warto spełniać swoje marzenia i walczyć o własną wizję sukcesu!

Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , BIELSKO-BIAŁA , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV
PROMIXX - zaprasza na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" i zdrowy tryb życia przez cały rok ( www. promixx. com )
Media patronat: IMPERIUM KOBIET , PLANETA KOBIET , Telewizja MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica