NAGRODZENI I EDYCJI PLEBISCYTU „OSOBOWOŚĆ ROKU "

NAGRODZENI I EDYCJI PLEBISCYTU "OSOBOWOŚĆ ROKU "
                 
27 stycznia podczas eleganckiej uroczystości w jednej z warszawskich restauracji odbędzie się pierwsza edycja plebiscytu organizowanego przez małopolską telewizję MTV24.TV pod hasłem OSOBOWOŚĆ ROKU 2016.

Nasza redakcja postanowiła nominować i nagrodzić osoby, który swoją postawą motywują innych do działania, są dowodem na to, że można umiejętnie łączyć biznes z życiową pasją. Osoby, które angażują się w działania charytatywne, pomagają słabszym a swoim optymistycznym nastawieniem do świata – sprawiają, że chce się przebywać w ich towarzystwie.

Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach: Media, Muzyka, Sport, Prezenterka, Moda, Medycyna Estetyczna, Mecenas Kultury i Manager Roku.

Warto zauważyć, że wszystkie n agorodze osoby, to ludzie i marki, które wspierają działania naszej telewizji. Spotykamy się z nimi na hucznych galach, eventach. Bacznie obserwujemy. Chcemy w ten sposób podkreślić, że ludzie sukcesu, osoby medialne, mają także ludzką twarz i wielkie serce.

Nagrodzeni :


Ilona Adamska (Kategoria Media) – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Aktywność Kobiet 2015. Zdobywczyni statuetki The Queen of Creativity w konkursie POLISH BUSINESS QUEEN.
Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając wiele warszawskich fundacji. Uwielbia spotkania z kobietami. Często zapraszana na prestiżowe konferencje, motywuje i namawia inne osoby do zmiany własnego życia. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało jej w tym roku statuetkę za wkład w promowanie przedsiębiorczości kobiet.
Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013 oraz „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”. We wrześniu 2015 roku wydała charytatywny album kulinarny „Szczypta Luksusu” z udziałem gwiazd, blogerów kulinarnych i szefów kuchni najlepszych polskich restauracji. We wrześniu 2016 światło dzienne ujrzała jej piąta książka pt. „Lwice Biznesu. Inspirujące wywiady z kobietami sukcesu.” W 2016 roku magazyn FORBES umieścił jej firmę w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBESA.
Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi. Kocha kino, dobrą książkę i kuchnię swojego faceta. Szaleje na nartach, zwiedza świat i udowadnia, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych.


Karolina Motylewska (Kategoria Prezenterka)- prezenterka i modelka,która kocha swoją prace i wszystko co z nią związane.Uwielbia wyzwania i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej motto życiowe to "Nie mów ,jaki ktoś jest wspaniały, spraw by w to uwierzył i to poczuł... " dlatego w swoich wywiadach z gwiazdami ukazuje ich zalety i indywidualizm.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną, a także mamą trzyletniego synka, dla którego gotowa jest zrobić wszystko. W życiu kieruje się zasadą, aby traktować innych tak, jak samemu chce się być traktowanym, stara się zarażać wszystkich swoim optymizmem i dobrą energią. Największą wartością są dla niej rzeczy bezcenne, takie jak miłość, rodzina i szczęście.
Swoją przygodę z showbiznesem rozpoczęła w wieku 18 lat gdy trafiła do stacji muzycznej ITV. Prowadziła programy muzyczne, występowała w teledyskach disco&dance, zapowiadała różne koncerty i gale, aż w końcu po paru latach postanowiła spróbować swoich sił w programach lifestylowych. Rozpoczęła współprace z Telewizją ATV, gdzie została redaktorką program ”Warszawa w Obiektywie”. Wraz z kamerą bywa na najważniejszych wydarzeniach i eventach w Warszawie, rozmawia z ciekawymi osobami i poznaje nowe miejsca.
Karolina przyznaję, że kocha swoją pracę za brak monotonii, a także za to, iż pozwala jej na poznanie punktu widzenia wielu ciekawych ludzi. Miała przyjemność rozmawiać z takimi osobami jak Al Bano, Andrzej Grabowski, Teresa Rosati, Laura Łącz, Agnieszka Dygant, Jarosław Gowin, Ryszard Kalisz, Doda, Krzysztof Ibisz, Urszula, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Prywatnie jest osobą ciepłą i rodzinną.W świecie showbiznesu nie zapomina o wartościach takich jak przyjaźń, szczerość czy lojalność. Jak sama mówi „w dobie wszechobecnych Kardashianek, nagich pośladków i zbyt dużych ust bądź jak Księżna Diana“ dlatego stara się pomagać innym i chętnie wspiera akcje charytatywne.


Andrzej Mokrzycki (Kategoria Manager Roku) - Brand Manager marki Ice-Watch Absolwent Technikum Elektronicznego, Wyższej Szkoły w Koszalinie, a także Uniwersytetu Gdańskiego. Miłośnik świata zegarków. Jest osobą o niespożytej energii, pełną entuzjazmu, optymizmu, zorientowaną na sukces. Realizacja niestandardowych projektów marketingowych dla marek zegarkowych o światowym zasięgu i wzrost udziałów na lokalnym rynku to zajęcie, któremu stawia czoła od ponad 15 lat. W tym okresie rozwijał takie marki jak Swatch oraz Flik Flak dla światowej korporacji Swatch Group, a także czynnie uczestniczył w prospericie szwajcarskich marek Roamer, oraz Wenger grupy Victorinox a także austriackiej Jacques Lemans . Od trzech lat z wielka pasją rozwija najnowsze swoje odkrycie międzynarodową markę ICE-WATCH. Ponosi pełną odpowiedzialność za całokształt działań promocyjnych i reklamowych, sprzedażowych oraz kreowanie wizerunku marki Ice-Watch w Polsce. Marka po trzech latach ugruntowała swoją pozycję na Polskim rynku zdobywając szereg prestiżowych nagród.

Edyta Skutnicka (Kategoria Moda) - ukończyła Liceum Odzieżowe i Białostocką Szkołę Biznesu, co pozwala jej świetnie godzić role projektantki i managera. Prowadząc swoją firmę od wielu lat stara się łączyć zmysł artystyczny i wyobraźnię z profesjonalną wiedzą z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i produkcji bielizny. Tworzenie bielizny bez kompromisów w kwestii jakości jest zasługą powodzenia produktów marki na całym świecie.
„Axami to producent bielizny z Białegostoku, firma rodzinna prowadzona przez matkę i córkę - panią Annę Gołębiowską i panią Edytę Skutnicką. Firma prezentuje różnorodną ofertę, podąża za trendami, śledząc je na międzynarodowych targach mody, np. w Paryżu. Axami rokrocznie poszerza swoją ofertę, dzięki temu może pochwalić się licznymi, stałymi kontaktami w Europie Zachodniej. Co więcej, Axami sprzedaje swoje produkty prawie na wszystkich kontynentach i wciąż podbija nowe rynki.


Dr Marek Janisz (Kategoria Medycyna Estetyczna) - chirurg specjalista medycyny estetycznej, jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Po studiach rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu. Po ukończeniu studiów w 1996 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej oraz rozpoczął szeroką praktykę w zakresie leczenia chorób piersi w przyklinicznej Poradni Chorób Piersi w Bytomiu oraz na Oddziale Klinicznym Śląskiej Akademii Medycznej. Obecnie jest to jeden z najlepszych lekarzy, który zajmuje się: profilaktyką raka piersi, badaniami USG piersi, diagnostyką zmian w piersiach oraz leczeniem chorób piersi – zarówno chirurgicznym, mammotomijnym jak i niechirurgicznym.
Indywidualną Praktykę Lekarską prowadzi od 2000 roku. Zajmuje się profilaktyką raka piersi, chirurgią estetyczną skóry oraz niechirurgicznymi metodami jej korekty.
Od 2007 roku prowadzi własną klinikę KORONA na Śląsku zajmującą się leczeniem chorób piersi. Dodatkowym profilem kliniki jest przeciwdziałanie starzeniu skóry oraz pielęgnacja skóry i ciała w zakresie kosmetologii. Dr Marek JANISZ od wielu lat uczest¬niczy w kur¬sach, kon¬fer¬enc¬jach i kon¬gre¬sach w dziedzinie medy¬cyny este¬ty¬cznej i chirurgii, co umożli¬wia stosowanie najnowszych, bez¬piecznych, skutecznych i sprawd¬zonych metod leczenia na co dzień we włas¬nej praktyce.
Jako chirurg posiada wysokie zdolności manualne, które są niezbędne do wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Magdalena Szymańska (Kategoria Muzyka) - wirtuoz gry na skrzypcach, artystka wyjątkowa, pełna pasji i charyzmy. Nietuzinkowa i śmiała, w świecie muzyki odnalazła swoje miejsce. Kreatywnością i muzyczną odwagą wprowadza odbiorców w miejsca, gdzie nowoczesność miesza się z klasyką, a dźwięki dostarczają niezapomnianych wrażeń. Swoją muzyką i występami przełamuje schematy postrzegania skrzypiec jako instrumentu klasycznego. Występuje na sportowych imprezach, prestiżowych kongresach i najważniejszych show-biznesowych eventach. Uczynna, chętnie angażuje się w akcje charytatywne, pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Odważna, śmiało realizująca życiowe cele.

Igor Aleksandrowicz (Kategoria Mecenas Kultury) – prezes prestiżowej wypożyczalni samochodów NUMER1RENT. Człowiek o wielkim sercu. Działa charytatywnie, wspiera warszawskie fundacje anagażując się m.in. w prestiżowe gale wydawnictwa I.D.MEDIA. Mecenas Kultury. Śmiało realizuje ambitne projekty.
Wypożyczalnia NUMER1RENT specjalizuje się w obsłudze flot firmowych. Dysponuje całym wachlarzem segmentów aut. Jej samochodami jeżdżą zarówno prezesi największych korporacji, jak i ich przedstawiciele handlowi czy menedżerowie. Doświadczenie i znajomość branży, a także reakcja na potrzeby rynku pozwoliły firmie dostosować ofertę zadowalającą najbardziej wymagającego klienta biznesowego. Większość wypożyczalni na rynku buduje swoją ofertę pod auta zastępcze, przez co ich samochody są po prostu pojazdami spełniającymi wymagania segmentów. We flocie Aleksandrowicza auta są w pełni uzbrojone w najnowsze rozwiązania techniczne, z wysokimi pakietami wyposażenia. Mobilność, oddziały w całym kraju i wykwalifikowany zespół zadowolonych pracowników pozwala na natychmiastową reakcję na potrzebę klienta.


Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy. I do zobaczenia 27 stycznia w Warszawie.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Manager Na Obcasach, Mama na Obcasach, PLANETAKOBIET.COM.PL oraz telewizja ATV.

Opracował:ik  t v   records

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica