Patronat MTV24.TV : Celtic Gladiator 15 w TV : 08.11.2017 Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Portal WP

Patronat MTV24.TV :  Celtic Gladiator 15  w TV : 08.11.2017 Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Portal WP
Celtic Gladiator 15
Media Patronat "Celtic Gladiator 15" ( 4.XI.) Nowym Sączu , telewizja MTV24.TV , Planeta Kobiet , współpraca : Nestia Odszkodowania.Premiera telewizyjna 08.11.2017 Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Portal WP - zapraszamy.

Pomimo obaw organizatorów o frekwencję z powodu sobotniego meczu piłkarskiej Ekstraklasy z udziałem Sandecji, kibice w hali MOSiR dopisali. Publiczność miała okazję dopingować zawodników w walkach toczonych w formułach MMA, K1, oraz Cage Boxing. W ringu na żywo lub podczas transmisji live na Portalu Wirtualna Polska zobaczyliśmy zarówno już doświadczonych fighterów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją sportową karierę. 

W karcie walk sądeckiej gali znalazły się dwa pojedynki o pas Mistrza Świata CG. Wielu emocji dostarczyła walka o pas w kategorii 84 kg w formule MMA pomiędzy Mariuszem Radziszewskim i Krzysztofem Kułakiem. Rozpoczął dobrze Radziszewski, pod koniec pierwszej rundy walka się wyrównała. Druga odsłona pojedynku toczyła się pod dyktando Kułaka, który wykorzystując chwilę nieuwagi przeciwnika efektownym duszeniem zakończył starcie. Pomimo ogromnej presji powrotu i problemów ze zdrowiem (przeszedł dwie operacje kręgosłupa) Krzysztof Kułak odniósł 30-te zwycięstwo w swojej karierze i udowodnił do kogo należy pas mistrzowski Celtic Gladiator. Prawdziwych zwycięzców poznaje się po tym jak się podnoszą, a nie jak upadają. Mam kilka walk przegranych, ale rekord jest dodatni, to moja 4 walka w CG i za każdym razem mam trudniejszego przeciwnika. Dlatego wygrana wspaniale smakuje – podsumował Kułak.

W walce głównej w formule K1, w kategorii 72,5 kg o zwycięstwo i tytuł Mistrza Świata CG walczyli Tomas Drabik i Łukasz Pławecki, który niedawno wywalczył tytuł Mistrza Świata organizacji IPCC. Walka nie zawiodła – obaj stworzyli ciekawe widowisko. Słowak okazał się trudnym przeciwnikiem dla Pławeckiego. Mój przeciwnik został ściągnięty w ostatnim momencie, ale to doświadczony zawodnik i moim zdaniem był groźniejszy niż Włoch, z którym początkowo miałem walczyć. Stoczyłem taką techniczną walkę, starałem się ,,zaboksować” wiem, że techniki bokserskie mam dobrze opanowane. Planuję zdobywać kolejne tytuły – powiedział Pławecki.
Zapytany o najciekawszą walkę i zawodnika sędzia ringowy Maciej Pajda powiedział: Walka wieczoru nie zawiodła. Oglądaliśmy dwóch zawodników bardzo poukładanych i przygotowanych technicznie, na podobnym poziomie. Ale moją uwagę zwrócił Maciek Szczepaniak, przed nim duża kariera w MMA. Obserwuję chłopaka już od jakiegoś czasu i kilka walk widziałem, Maciek robi niesamowity progres i na pewno usłyszymy o nim na wielkich galach. 
Prezes organizacji Celtic Gladiator, Albert Jarzębak podkreślał, że mimo wielu trudności udało się przeprowadzić galę CG w jego rodzinnym mieście, miejscu, gdzie stawiał pierwsze bokserskie kroki trenując pod okiem Jerzego Kuleja.

Ta sobota była dla mnie bardzo ważna, przecież pochodzę z Nowego Sącza. Cieszę się , że widzowie dopisali, kapitalne pojedynki oglądali nie tylko goście w sali, ale również widzowie przed telewizorami i monitorami. Słyszałem pochlebne recenzje widzów, uczestników i fighterów, a to chyba najważniejsze. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim współpracownikom, którzy pracowali przy tej gali i wykonali fantastyczną robotę. Sponsorom, zawodnikom, trenerom, sędziom i oczywiście kibicom – zakończył Jarzębak.
Premiera retransmisji Gali Celtic Gladiator 08.11.2017 Polsat Sport Fight, WP Sporty Walki, FB Celtic Gladiator


Opracował :  One Media  Group  dla MTv24.TV
Współpraca : CELTIC GLADIATOR  15  ( materiał prasowy i serwis zdjęciowy  )
Media Patronat :  MTV24.TV  / PLANETA  KOBIET   / NESTIA TV 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica