Patronat MTV24.TV : Jubileusz założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego.

Patronat MTV24.TV : Jubileusz założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego.
Na jeden dzień Poznań stał się stolicą polskiej, nostalgicznej piosenki, a wszystko to za sprawą muzycznych legend, które przybyły do stolicy Wielkopolski by wziąć udział w koncercie jubileuszowym założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego!


Na scenie obok jubilata pojawili się najwięksi minionych czasów Edward Hulewicz, Marek Fijałkowski z zespołu Arianie, Roman Gerczak ze swoim przebojem Zabralaś mi lato, Wojciech Hoffmann z Turbo, czy też królowa telewizyjnego koncertu życzeń Danuta Mizgalska, legendom polskiej, którego tego dnia oprócz wykonania przebojów z repertuaru Czerwonych Gitar zaprezentowali swoje największe hity towarzyszyli młodzi wykonawcy wśród których znaleźli się Leon Myszkowski i Michał Harasimiuk – tworzący duet DJ-ski Døuble Løud3rs, Sandra Lewandowska, Dawid Piskorski, czy też piosenkarz i tancerz z USA – Damon Hodges!Oni po prostu zawładnęli sceną, wszyscy razem śpiewaliśmy i tańczyliśmy, poruszając się w jednym rytmie, to była prawdziwa magia, którą stworzyli artyści biorący udział w naszym koncercie. Nie spodziewaliśmy się, ani takiej frekwencji ze strony gości, ani też gwiazd, które nie dość, że licznie przybyli na naszą imprezę, to także ukazali swe niezwykle utalentowane oblicze prezentując swoje ponadczasowe przeboje. – mówi Patryk Boro z Celebration Productuons, producent koncertu. Koncert, który okazał się wielkim sukcesem to dopiero początek, ponieważ już w grudniu zobaczycie go jeszcze raz wraz z nowymi efektami wizualnymi, wyjątkowym montażem i wcześniej niepublikowanymi materiałami na DVD. – dodaje Łukasz Powaga, producent z ramienia FILM EVENT TV PRODUCTION, która odpowiedzialna była za rejestrację video koncertu. Producent eventu firma Celebration Productions, która tego dnia obchodziła też 7 urodziny swojego istnienia zapowiada już kontynuacje sprawdzonej formy, jak udało nam się dowiedzieć już w grudniu wystartuje nowy wyjątkowy projekt koncertowy w którym wystąpią zarówno artyści znani z poprzedniej produkcji, jak i nazwiska z dawnych lat, których tak bardzo pragnie publiczność.Podczas swojego jubileuszu Bernard Dornowski podziękował zgromadzonym za niespodzianki, jakie dla niego przygotowali oraz nagrody, które otrzymał, czyli Złotą Nutę  którą wręczył Krzysztof Szewczyk ( Prezes Nestia Odszkodowania - Mecenas Kultury i Sportu ) w imieniu MTV24.TV, ATV, Imperium Kobiet i One Media Group.


oraz nagrodę specjalną Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska! Na scenie zespół ex Czerwone Gitary wraz z liderem Bernardem Dornowskim zaprezentowali się po niezwykłej metamorfozie znanej stylistki fryzur Magdaleny Kozicy oraz Mirosławy Nowinki i w niezwykłych kreacjach zaprojektowanych przez francuską projektantkę Agnés Wuyam! Opracował : One Media Group   dla  MTV24.TV
 Współpraca : Celebration Productions
Media Patronat :  MTV24.TV  / ONE MEDIA  GROUP  / PLANETA KOBIET  / ATV Warszawa 
foto: One Media Group
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica