Pierwszy sukces akcji #takdlario !

Pierwszy sukces akcji  #takdlario !
Kontynuujemy kampanię i nadal zbieramy podpisy ! Akcja #takdlario nabiera tempa. Mamy deklarację TVP dotyczącą transmisji Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016. Dziękujemy ! Teraz zwracamy się do kibiców: „Pokażcie, że chcecie nas oglądać ! ”

     24 lipca po konferencji prasowej #takdlario w Warszawie TVP poinformowała, że zrealizuje transmisję z Igrzysk Paraolimpijskich z Rio de Janeiro w Telewizji Polskiej. Nie podano jednak szczegółów. Sportowcy zwracają się zatem do kibiców: „Pokażcie, że chcecie nas oglądać” licząc na to, że dzięki wsparciu wszystkich Polaków, Paraolimpiada zostanie wyemitowana na kanałach głównych Telewizji Publicznej.
    „Dziękujemy bardzo za deklarację Telewizji Polskiej. Jestem pewna, że warto oglądać zwycięstwa, sportową rywalizację i trzymać kciuki za występy polskich Paraolimpijczyków”- mówi Katarzyna Rogowiec, narciarka biegowa i trzykrotna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich.
    „Przyświeca nam ten sam wysiłek, ta sama wola walki i marzenie o złocie”- mówi Karolina Hamer multimedalistka Mistrzostw Świata i Europy - „Sport Paraolimpijski jest atrakcyjny medialnie i niezwykle emocjonujący, dlatego zapraszamy kibiców do wsparcia akcji #takdlario. Dzięki temu jest szansa, że Igrzyska Paraolimpijskie będą transmitowane na głównych kanałach TVP i wspólnie będziemy cieszyć się ze zwycięstw oraz przeżywać prawdziwe sportowe emocje. My czekamy na medale, a kibice na Mazurka Dąbrowskiego”- dodaje Hamer.
     Kampanię #takdlario zainicjowało 5 maja – w Dniu Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych czworo utytułowanych Paraolimpijczyków – multimedalistów Mistrzostw Europy, Świata oraz Igrzysk Paraolimpijskich – biegaczka narciarska Katarzyna Rogowiec, pływaczka Karolina Hamer, kulomiot Janusz Rokicki oraz maratończyk Tomasz Hamerlak.
   Celem kampanii jest transmisja Igrzysk Paraolimpijskich na kanałach głównych TVP oraz wzrost zainteresowania medialnego sportem paraolimpijskim oraz jego przedstawicielami.
     Krzysztof Lijewski, szczypiornista, powiedział: "Paraolimpijczycy to wielcy herosi
i super sportowcy".
    Kampanię wspierają dziennikarze, wśród nich m.in. Przemysław Babiarz, Maciej Orłoś, ludzie ze świata sportu: Justyna Kowalczyk, Tomasz Majewski, Jerzy Dudek, Rafał Sonik, Paweł Korzeniowski, Piotr Chrapkowski, Piotr Żyła, Zbigniew Bródka czy Andrzej Bachleda, ale także Monika Kuszyńska, Anna Dymna, Czesław Mozil, Czesław Jakubiec, Zygmunt Miłoszewski, Andrzej Mleczko, zespoły Lao Che, Brathanki, czy Skaldowie. Idea Kampanii jest istotna nie tylko dla sportowców, ale dla wszystkich Polaków. Projekt #takdlario potrwa do 30 października.
    Igrzyska Paraolimpijskie zaczynają się za 400 dni ! Do akcji można się przyłączać w każdej chwili, podpisując petycję na stronie www.TakdlaRio.pl, zbierając podpisy drogą tradycyjną, a także robiąc sobie zdjęcia z podpisem #takdlario i publikując je na swoim Facebooku lub na profilu Paraolimpijczyków :

www.facebook.com/paraolimpijczycy

MTV 24


 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica