Planeta Hitów Muzyczne Lato: „Dzień Ratownika Górskiego” w Krynicy -Zdroju

Planeta Hitów Muzyczne Lato: "Dzień Ratownika Górskiego" w  Krynicy -Zdroju

W dniach 04-05 sierpnia br., w Krynicy – Zdroju odbędzie się impreza charytatywna „Dzień Ratownika Górskiego”, której organizatorem jest Fundacja GOPR. Jest to impreza o zasięgu ogólnopolskim dla wszystkich miłośników gór i górskich aktywności.

Impreza ma na celu przybliżenie pracy Ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, jak również promocję zasad bezpiecznego przebywania i poruszania się w terenie górskim.

W ramach imprezy planowane są pokazy ratownictwa górskiego, w tym pokazy z udziałem psów ratowniczych oraz pokazy ratownictwa wysokościowego. Równolegle w ramach Akademii GOPR nauczać będziemy m.in. prawidłowego planowania oraz umiejętności przygotowania się do górskich wycieczek, umiejętności nawigacji w terenie górskim oraz zasad udzielania I pomocy w górach.

Dodatkowo będzie można obejrzeć przygotowaną specjalnie na te okazję - wystawę zdjęć ukazującą pracę ratowników GOPR. W programie imprezy przewidziano również pieszą wycieczkę na Jaworzynę Krynicką z Ratownikami GOPR oraz górski rajd rowerowy.
Podczas dwudniowej imprezy nie zabraknie czegoś specjalnego dla naszych najmłodszych przyjaciół. Do dyspozycji dzieci w ramach „górskiego placu zabaw” przygotowana będzie bowiem ścianka wspinaczkowa oraz wiele atrakcji, w tym zabawy z liną, konkurencje sprawnościowe, pokonywanie jaskiń, przeprawy przez rzekę oraz inne ciekawe aktywności.

Całość urozmaicona będzie loterią fantową, aukcją charytatywną, zabawą dla rodzin oraz konkursem wiedzy górskiej - wszystko z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Poleca MTV24.TV  / FONOMEDIA  GROUP 

 

PLANETA HITÓW MUZYCZNE LATO  2018 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica