Podziękowania dla sądeckich policjantów za ich zaangażowanie i pomoc

Podziękowania dla sądeckich policjantów za ich zaangażowanie i pomoc
Działania policjantów „patrolówki” oraz muszyńskich funkcjonariuszy zostały docenione przez osoby, które zaalarmowały Policję, zwracając się z prośbą o interwencję oraz pomoc w sprawie zagubionego portfela. Do Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu wpłynęły dwie wiadomości z podziękowaniami za profesjonalne wykonywanie obowiązków przez sądeckich policjantów.

Jedna z sądeczanek przysłała podziękowanie dla dwóch policjantów Referatu Patrolowo-Interwencyjnego za sprawne przeprowadzenie interwencji na terenie gminy Chełmiec, która dotyczyła opalania izolacji kabli. W nadesłanej wiadomości kobieta zwróciła się do szefa sądeckich policjantów m.in. takimi słowami: „Panom funkcjonariuszom naprawdę należy się pochwała. Swoje obowiązki wypełnili wzorowo. Zachowali się bardzo odważnie kiedy sprawcy chcieli uciec swoim busem z miejsca zdarzenia. Pan policjant nie pozwolił im odjechać ryzykując tym, że mógł zostać potrącony. Panowie zachowali zimną krew, spisali mężczyzn, a sprawę skierowali do sądu. Bardzo im dziękuję za otrzymaną pomoc i wzorową interwencję.”

W drugiej otrzymanej przez Komendanta wiadomości, córka kobiety, która zgłosiła zaginięcie portfela z pieniędzmi i dokumentami pisała tak: „Chciałabym w imieniu mojej mamy serdecznie podziękować Komisariatowi Policji w Muszynie. Tylko dzięki szybkiej interwencji udało się wszystko odzyskać. Panowie policjanci spisali się super. Jeszcze raz dziękujemy.”

Podziękowania od osób, którym udzielono pomocy lub świadków zdarzenia są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania. Jednocześnie są też motywacją do jak najlepszego wypełniania swoich obowiązków, tak by jeszcze sprawniej pomagać innym i dbać o ich bezpieczeństwo.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
          Zespół ds. Komunikacji Społecznej
          Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica