Polsat Sopot Festival 2014 start 22.08 w telewizji POLSAT Robert Gawliński wystapi z synem poleca: MTV24.tv

Polsat Sopot Festival 2014   start  22.08 w telewizji POLSAT    Robert Gawliński wystapi z synem  poleca: MTV24.tv
Wilki na Polsat Sopot Festival 2014
Już w piątek 22.08 punktuanie o godzinie 20.00. na antenie telewizji Polsat startuje najważniejsze muzyczne wydarzenie 2014 roku. Polsat Sopot Festival , który zgromadzi czołówkę wykonawców krajowych jak i gwiazdy światowego formatu. GAROU , VENGABOYS , Dr.ALBAN to tylko nieliczni wykonawcy którzy zaprezentują się Sopockiej i telewizyjnej publiczności .
Robert Gawliński wystąpi z synem Beniaminem na scenie Polsat Sopot Festival
Lider legendarnych Wilków Robert Gawliński pojawi się dziś w koncercie "Słodkie lata 90" z ...synem Beniaminem. Jak się okazuje jeden z jego synów (Gawliński ma jeszcze syna Emanuela) będzie towarzyszył ojcu grając na gitarze i wspólnie z zespołem wykonają wielkie hity Wilków z lat 90-tcy "Aborygen" i "Son Of The Blue Sky".
Dla widzów  MTV24.tv / Małopolskie.tv  prezentujemy zdjęcia z prób zespołu Wilki , na zdjęciach widzimy artystow na dziesiejszej próbie w Operze Leśnej w Sopocie.


Polsat Sopot Festival 2014. Pierwszy dzień festiwalu (piątek, 22 sierpnia) rozpocznie się koncertem Garou - artysty o zniewalającym głosie i uśmiechu, którego w Polsce kochają miliony fanów. Ale to nie koniec fantastycznych, muzycznych doznań. Drugim wydarzeniem tego wieczoru będzie koncert "Słodkie lata 90", który wprowadzi publiczność i widzów w klimat pierwszych lat wolności, koncertów plenerowych, glanów i kolorowych koszul w kratę. Kto wystąpi? Oto artyści koncertu "Słodkie lata 90": HEY, Elektryczne Gitary, Wilki, IRA, Stanisław Soyka Robert Chojnackij Andrzej Piaseczny, Golden Life, Kasia Kowalska / oficjalny profil, BiG CyC, Liroy, Rotary Jacek Stachursky Dr Alban Official, vengaboys

 Materiał  prasowy  telewizja Polsat 
 Opracował  : Music Media Press dla  MTV24.tv / Małopolskie.tv 
MTV24.tv / Małopolskie.tv  poleca   POLSAT SOPOT FESTIVAL 2014 
"Muzyczne Lato 2014" ( czerwiec - wrzesień  2014 ) MTV24.tv / Małopolskie.tv - Music Media Press
 Polsat Sopot Festival : foto : Tomek Kamiński   ( Wilki )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica