Priscilla Presley odwiedzi Kraków! Artystka poprowadzi show „Elvis Presley™ Live in Concert”

Priscilla Presley odwiedzi Kraków! Artystka poprowadzi show "Elvis Presley™ Live in Concert"
 Priscilla Presley w Polsce! Artystka poprowadzi show
„Elvis Presley™ Live in Concert”

 
Modelka, aktorka (znana m.in z popularnego cyklu komedii "Naga Broń"), producentka i niekwestionowana ikona już 7 czerwca zaprezentuje największe przeboje swojego byłego męża - legendarnego Króla Rock'n'rolla. Dzięki nowej technologii Elvis Presley „wystąpi” na specjalnie przygotowanym ekranie. Archiwalne nagrania Króla Rock'n'rolla uzupełnione zostaną o muzyczne aranżacje orkiestry symfonicznej. „Elvis Presley™ Live in Concert” z honorowym udziałem Priscilli Presley będzie można obejrzeć na żywo w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety wciąż dostępne!

Na kształt show „Elvis Presley™ Live in Concert” wpłynęły dwa orkiestrowe albumy „If I Can Dream" i „The Wonder Of You". Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem obu albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę. 

- Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo – zauważa Priscilla Presley. 
 
Oto przedsmak czerwcowego show (kliknij na zdjęcie):
 

Dzięki fenomenalnemu sukcesowi albumów orkiestrowych oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej „Elvis Presley™ Live in Concert”, w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock’n’rolla wystąpił w legendarnym „68 Comeback Special". Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

Polska publiczność usłyszy piosenki Elvisa już 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presleya w nowych, orkiestrowych aranżacjach.


Elvis Presley Live in Concert, Europa 2018 | Kraków
7 czerwca 2018, godz. 19:30
TAURON Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7
www.facebook.com/events/207389693118782/

Bilety na polski koncert dostępne są za pośrednictwem strony: www.eventim.pl
Producent europejskiej trasy koncertowej: GEA Live
Organizator: JVS Group
Więcej informacji na: www.jvsgroup.cz/pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl

* Powyzszy tekst: materiały promocyjne JVS Group


 

 

 

Autor: Mariusz Ogiegło
Źródła: JVS Group / elvispromisedland.pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica