Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas Biegu Mikołajów

Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas Biegu Mikołajów
Wczoraj na drogach miasta i gminy Piwniczna-Zdrój po raz siódmy zorganizowano charytatywny Bieg Mikołajów. W czasie tego wydarzenia sądeccy policjanci zabezpieczali trasę biegu, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny.

5 grudnia br. w Piwnicznej-Zdroju Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” zorganizowało VII Bieg Mikołajów, w ramach którego odbył się bieg na dystansie 12 km, a także 6-kilometrowy marsz nordic walking. Jak co roku impreza cieszyła się zainteresowaniem zarówno wśród biegaczy z Sądecczyzny, jak i turystów, a zgromadzone środki finansowe zostaną przeznaczone na dalszy etap budowy ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Kosarzyskach.

Bieg Mikołajów odbywał się przy ograniczonym ruchu na drogach miasta i gminy Piwniczna-Zdrój. Przez kilka godzin sądeccy policjanci, głównie z drogówki oraz piwniczańskiego komisariatu, zabezpieczali trasę biegu, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny. Podczas wydarzenia nie odnotowano naruszeń przepisów prawa ani żadnych zdarzeń z udziałem uczestników imprezy.


Andrzej Gulewicz MTV24

Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica