Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków

Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków
Wczoraj m.in. na drogach Sądecczyzny zorganizowano drugi etap 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, a w Nowym Sączu imprezie towarzyszył 12. Mini Wyścig „Solidarności” skierowany do najmłodszych amatorów jazdy rowerem. Przez kilka godziny kilkudziesięciu policjantów, głównie ruchu drogowego, zabezpieczało trasę przejazdu zawodników, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Wyścig rozpoczął się w Krośnie. Następnie zawodnicy przejechali przez drogi powiatu krośnieńskiego, jasielskiego i gorlickiego, by dotrzeć na Sądecczyznę. Od Grybowa wyruszyli w stronę Krynicy-Zdroju, później na Krzyżówkę, następnie drogą krajową nr 75 dojechali do Nowego Sącza, finiszując przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na ulicy Nadbrzeżnej.

Zawodnicy pokonali łącznie ponad 170 km, w tym spory odcinek po drogach Sądecczyzny. Przez kilka godzin kilkudziesięciu policjantów, głównie ruchu drogowego, zabezpieczało trasę przejazdu zawodników, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny. Na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników, umundurowani policjanci wstrzymywali ruch pojazdów i kierowali nim.

Wczorajszy etap 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków na terenie Sądecczyzny przebiegł bezpiecznie. Podczas zabezpieczenia wyścigu policjanci nie odnotowali naruszeń przepisów prawa ani żadnych zdarzeń z udziałem uczestników imprezy.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
           Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica