Sądeccy policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków i zatrzymali ich właściciela

Sądeccy policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków i zatrzymali ich właściciela
Blisko 115 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych zabezpieczyli sądeccy policjanci w samochodzie oraz w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. 28-letni właściciel, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.
.
Policjanci zajmujący się w sądeckiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 28-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać środki odurzające. Do zatrzymania mężczyzny doszło 13 lipca br., podczas kontroli drogowej na jednej z ulic miasta. W trakcie przeszukania samochodu, a następnie mieszkania młodego sądeczanina, policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę oraz mefedron o łącznej wadze prawie 115 gramów. Ponadto, zabezpieczono również pieniądze oraz przedmioty, które mogły służyć do porcjowania i rozdrabniania narkotyków. 28-latek trafił do policyjnej celi.

Sądeczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Andrzej Gulewicz MTV 24
Źródło: podkom. Justyna Basiaga
            Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu

Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica