Ślizgawka z Mikołajem na lodowisku MOSiR w Krynicy-Zdroju

Ślizgawka z Mikołajem na lodowisku MOSiR w Krynicy-Zdroju
Na krynickie lodowisko przybył Św. Mikołaj ze słodkimi upominkami dla wszystkich uczestników zabawy. Każdy z dzieciaków otrzymał mniejszy bądź większy upominek w zależności od tego jak grzeczny był w tym roku.

Impreza odbyła się w celu integracji społeczeństwa krynickiego i gości, w celu zachęcenia osoby odwiedzające miasto czy mieszkańców do spędzania jak najaktywniej wolnego czasu, do korzystania z obiektów, którymi dysponuje MOSiR Krynica.

Na imprezie mikołajkowej, zorganizowanej w hali lodowej bawiły się rodziny z dziećmi, nastolatki oraz seniorzy. Lodowisko zapełniło się po brzegi małymi hokeistami KTH i dziewczynkami trenującymi jazdę figurową. Byli początkujący łyżwiarze i zaawansowani w jeździe na łyżwach.

„Mam nadzieję, że osób odwiedzających nasze lodowisko będzie znacznie więcej i będzie ich z dnia na dzień przybywać. Serdecznie Państwa zapraszamy. Proszę śledzić harmonogram naszych imprez, naszych ślizgawek na naszej stronie internetowej” - powiedział Tomasz Cieślicki, Dyrektor MOSiR w Krynicy-Zdroju.Andrzej Gulewicz MTV24
Fot. aut.
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica