Tego nie można przemilczeć! Już 3 września silent disco na Gubałówce – czyli muzyczne zakończenie wakacji

Tego nie można przemilczeć! Już 3 września silent disco na Gubałówce – czyli muzyczne zakończenie wakacji
Przed nami ostanie dni wakacji. Z tej okazji Polskie Koleje Linowe przygotowały dla turystów wyjątkową niespodziankę – silent disco, cichą imprezę, której uczestnicy bawią się przy muzyce w słuchawkach. Już 3 września każdy, kto odwiedzi plażę na Gubałówce ostatnią sobotę wakacji spędzi muzycznie i tanecznie na najwyższym poziomie.

Gubałówka jest znakomitym miejscem na dobrą zabawę. Przyciąga niezapomnianym widokiem na Tatry oraz muzycznymi tradycjami. Swą popularność zyskała już w latach 30-tych XX w. Już wtedy, zimą, każdego pogodnego dnia, wjeżdżano koleją linowo-terenową PKL na górę nie tylko z powodów narciarstwa, ale także słonecznej plaży. Latem turyści i mieszkańcy celebrowali tzw. „fajf –o clock-i” – wieczorne imprezy z muzyką na żywo.

Dziś Gubałówka jest również miejscem muzycznych podróży, festiwali i wydarzeń. I właśnie muzycznie wspominamy najlepsze chwile tego lata już 3 września na Gubałówce od godz. 19:00 do 21:00 w ramach organizowanego wydarzenia silent disco. Formuła wydarzenia zakłada imprezę przy muzyce ze słuchawkami, w których każdy z uczestników może wybrać interesujący utwór i bawić się jednocześnie, ale przy dowolnym gatunku muzycznym. Taka forma rozrywki jest jednym z ciekawszych i popularniejszych sposobów na dobrą zabawę.

- Zapraszamy na Gubałówkę każdego, kto chciałby w nietypowy sposób pożegnać tegoroczne wakacje. Gwarantujemy, że na uczestników muzycznego wydarzenia na Gubałówce będą czekać niezapomniane emocje oraz widoki na Tatry. Zabawa w stylu silent disco to idealny pomysł na imprezę w plenerze – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.

Bilety wstępu na silent disco dostępne będą na Gubałówce w dzień wydarzenia (3.09.) w mobilnych kasach tuż przy plaży. W ramach biletu (15 zł) uczestnicy silent disco otrzymają bezprzewodowe słuchawki – na których sami wybiorą rodzaj preferowanej muzyki i zadecydują do czego chcą się aktualnie bawić, a także bon o wartości 15 złotych do wykorzystania w bistro Restauracji Tarasy Gubałówka. Przed wypożyczeniem słuchawek wymagany będzie dokument potwierdzający tożsamość.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na Facebooku.

Kolej linowo-terenowa PKL Gubałówka czynna jest w sobotę 3 września do godz. 21:30. Bilety na przejazd koleją można zakupić z wyprzedzeniem w sklepie internetowym PKL lub w kasach i biletomatach.

Polskie Koleje Linowe (PKL), których właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach: w Zakopanem na Kasprowym Wierchu, Gubałówce i Butorowym Wierchu, w Krynicy Zdrój na Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej, w Zawoi na Mosornym Groniu, w Szczawnicy na Palenicy oraz na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim, a także od 1 lipca 2022 r. w Bieszczadach w Solinie.

Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną, jest pracodawcą zatrudniającym ponad 600 osób. Priorytetem Grupy PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Spółka została włączona do grona najbardziej rozpoznawalnych i godnych polecenia marek regionu, które posługują się znakiem „Made in Małopolska” w ramach projektu realizowanego przez województwo małopolskie.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Biuro Prasowe PKL Zakopane
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica