Telekamery 2014. Katarzyna Zielińska nominowana po raz trzeci!

Telekamery 2014. Katarzyna Zielińska nominowana po raz trzeci!
Sądeczanka, Katarzyna Zielińska w tegorocznej 17. edycji nagrody Telekamery magazynu Tele Tydzień w kategorii "Najlepsza aktorka" została nominowana po raz trzeci. Poprzednio  wyróżnienie to otrzymała w 2011 i 2013 roku. Jeśli w tym roku zwycięży, zostanie uhonorowana Złotą Telekamerą.

Nagrody Telekamery przyznawane są za osiągnięcia telewizyjne, a nominacja jest dużym wyróżnieniem. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybierają widzowie, głosując za pośrednictwem kartek zamieszczanych w Tele Tygodniu, SMS - ów i internetu.
    W tym roku - obok Katarzyny Zielińskiej - w kategorii „Najlepsza aktorka” - nominowane są: Kamilla Baar, Agnieszka Dygant, Karolina Gorczyca i Joanna Moro. Na sądeczankę można głosować wysyłając SMS o treści TK.A5 pod numer 7265. Głosowanie trwa od 18 listopada 2013 do 23 stycznia 2014.
    Tegoroczna gala rozdania nagród odbędzie się 3 lutego 2014 roku w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Pierwsza taka uroczystość odbyła się w 1998 roku. Po trzykrotnym zdobyciu nagród zwycięzca otrzymuje Złotą Telekamerę. Czasem przyznawane są też nagrody honorowe – Brylantowe Kolie i Złote Spinki.

Małgorzata Karenska fot. plakatAutor: Małgorzata Kareńska
Źródła: telekamery.pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica