To tylko taniec. Got to dance.Głosujcie na Miniatury i Butterfly Crew

To tylko taniec. Got to dance.Głosujcie na Miniatury i Butterfly Crew
W dzisiejszym (19 października) programie „Got to dance. Tylko taniec” na antenie Polsatu o godz. 20. wystąpią na żywo krynickie zespoły taneczne "Butterfly Crew" i „Miniatury”. O tym, kto wystąpi w Wielkim Finale, zadecydują telewidzowie w głosowaniu SMS - owym. Głosujcie więc na kryniczan!

Program "Got to dance. Tylko taniec" przeznaczony jest dla miłośników tańca. Uczestniczą w nim tancerze, którzy reprezentują różne style - od breakdance'a przez flamenco po pole dance, czyli taniec przy drążku. Występują oni solo, w duetach lub w zespołach. Sami decydują o tym, co zatańczą.
    Ich popisy ocenia jury w składzie: Krystyna Mazurówna, tancerka i choreograf, na stałe mieszkająca w Paryżu; aktorka Joanna Liszowska, a także Michał Malitowski, mistrz tańca latino oraz Alan Andersz, wicemistrz Polski w disco dance. Jurorzy przyznając złote gwiazdy (głosy na tak) i czerwone gwiazdy (głosy na nie), wybierają dwudziestu czterech półfinałów. Również oni wybiorą zwycięzcę, który w nagrodę otrzyma czek na 100 tysięcy złotych. Powalczy o nią ośmiu uczestników - sześciu wyłonionych w półfinałach plus dwóch z dzikimi kartami.

Małgorzata Kareńska fot. Screen.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica