Trzy nowe radiowozy zasiliły tabor sądeckiej Policji

Trzy nowe radiowozy zasiliły tabor sądeckiej Policji
Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, mł. insp. dr Krzysztof Dymura podziękował wczoraj (30 grudnia br.) przedstawicielom władz samorządowych Powiatu Nowosądeckiego oraz czterech sądeckich gmin za dofinansowanie zakupu nowych radiowozów, które będą wykorzystywane w służbie przez sądeckich policjantów.

Wczoraj Komendant podziękował Staroście Nowosądeckiemu - Markowi Kwiatkowskiemu, Burmistrzowi Miasta Grybów - Pawłowi Fydzie, Wójtowi Gminy Grybów - Jackowi Migaczowi, Wójtowi Gminy Łososina - Andrzejowi Romankowi oraz Wójtowi Gminy Gródek nad Dunajcem - Józefowi Tobiaszowi.

Szef sądeckich policjantów wręczając okolicznościowe statuetki przedstawicielom władz samorządowych wyraził wdzięczność za wsparcie udzielone komendzie w 2020 roku i podkreślał, że zwiększenie policyjnego taboru samochodowego w znacznym stopniu wpłynie na skuteczność pracy funkcjonariuszy, a tym samym na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Sądecczyzny. Z kolei starosta, burmistrz oraz wójtowie przekazali serdeczne podziękowania dla sądeckich policjantów za ofiarną służbę w czasie pandemii, życząc jednocześnie sukcesów i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Trzy nowe radiowozy marki Kia Ceed wyprodukowane w 2020 roku, o łącznej wartości około 310 tysięcy złotych, zostały zakupione w połowie z budżetu Policji, a w połowie z budżetów sądeckich samorządów. Dwa radiowozy – oznakowany i nieoznakowany trafią do Komisariatu Policji w Grybowie, a trzeci z pojazdów będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej
            Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica