Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo”. W sobotę 4 grudnia br., bezpłatnie sprawdzisz ustawienia świateł w swoim samochodzie

Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo". W sobotę 4 grudnia br., bezpłatnie sprawdzisz ustawienia świateł w swoim samochodzie
Kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii pod nazwą „Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo” trwa od 21 października br. Akcja prowadzona jest we współpracy ze stacjami diagnostycznymi, na których kierowcy, także na Sądecczyźnie, mają możliwość bezpłatnego sprawdzenia świateł swoich pojazdów. Po raz ostatni w ramach tegorocznej kampanii stan oświetlenia samochodu będzie można sprawdzić już w najbliższą sobotę 4 grudnia.

W okresie jesienno-zimowym, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne warunki atmosferyczne, warto zwrócić uwagę na stan oświetlenia pojazdów, którego jakość bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Sprawne, prawidłowo wyregulowane światła pozwalają kierowcy wcześniej dostrzec przeszkodę bądź pieszego poruszającego się jezdnią lub poboczem. Jeśli oświetlenie pojazdu jest nieprawidłowe, to w złych warunkach atmosferycznych i przy niedostatecznej widoczności, wzrasta prawdopodobieństwo wypadku drogowego.

W kampanię „Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo” na terenie Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego włączyły się trzy stacje diagnostyczne, w których w sobotę 4 grudnia br. będzie można skorzystać z bezpłatnego ustawienia świateł w pojeździe.

- AUTO TEST GROMNIK, Nawojowa, ul. Krynicka 17 (7:00 – 13:30)
- MOTO SOWA, Wielopole 140 (7:00 – 13:00)
- FIDO Dominik Filipowicz, Ptaszkowa 842 (8:00 – 13:00)


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: kom. Justyna Basiaga
            Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica