Ukrył skradziony motocykl pod stertą opon i gałęziami

Ukrył skradziony motocykl pod stertą opon i gałęziami
Dzięki spostrzegawczości policjanci z Krynicy-Zdroju bardzo szybko ustalili miejsce ukrycia skradzionego motocykla oraz zatrzymali złodzieja. W efekcie ich skutecznych działań 40-letni tarnowianin usłyszał zarzut kradzieży, a odzyskany jednoślad został przekazany z powrotem właścicielowi.

24 marca br. około godziny 13, z jednej z posesji w Krynicy-Zdroju został skradziony motocykl typu cross o wartości 3 tys. złotych. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o tym przestępstwie, informacja ze szczegółowym opisem skradzionego jednośladu została przekazana funkcjonariuszom pełniącym służbę w terenie.

Podczas patrolowania miasta, za blaszanym garażem policjanci zwrócili uwagę na ukryty tam czerwony przedmiot, który był przykryty bambusową matą, gałęziami oraz oponami. Jak się okazało, pod stertą przedmiotów znajdował się motocykl. Kiedy mundurowi potwierdzili, że jest to skradziony cross, podjęli dalsze działania, by ustalić sprawcę kradzieży. W ciągu 3 godzin od kradzieży policjanci namierzyli na jednej ze stacji paliw w Krynicy-Zdroju, podejrzewanego o to przestępstwo 40-letniego mieszkańca Tarnowa i zatrzymali go. W krynickim komisariacie mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia i został przesłuchany. Złodziej wyjaśnił, iż po kradzieży ukrył motocykl w rejonie blaszanego garażu, przykrywając go znalezionymi przedmiotami. Mężczyzna miał nadzieję, że po zapadnięciu zmroku powróci w to miejsce i niezauważony zabierze swój łup.

Odzyskany motocykl trafił już do prawowitego właściciela.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: kom. Justyna Basiaga
            Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica