WIŚNIOWSKI : To historyczny sukces Reprezentacji Polski

WIŚNIOWSKI : To historyczny sukces Reprezentacji Polski
Zwycięstwo Reprezentacji Polski nad Ukrainą (1:0) i awans do 1/8 finału mistrzostw Europy 2016 we Francji to wydarzenie historyczne. Jeszcze nigdy Biało-Czerwoni nie doszli do fazy pucharowej mistrzostw Starego Kontynentu. A to wszystko przy wsparciu firmy WIŚNIOWSKI- Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

To nie był łatwy mecz. Polacy długo walczyli o zwycięstwo, które ostatecznie zapewnił nam w 54. minucie Jakub Błaszczykowski, tuż po tym jak pojawił się na murawie. Dzięki zwycięstwu nad Ukrainą, Polska z 7-punktowym dorobkiem uplasowała się na drugim miejscu w grupie C i już w sobotę, 25 czerwca będzie walczyć o ćwierćfinał mistrzostw z drużyną Szwajcarii.
„Brawo Orły! Cieszymy się, że jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski jest częścią tego sukcesu. Mamy nadzieję, że ciężka praca piłkarzy oraz wsparcie naszej firmy i kibiców pozwolą osiągnąć spektakularne sukcesy zarówno na turnieju EURO 2016, jak i w trakcie kolejnych mistrzowskich rozgrywek.”- dodaje Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WISNIOWSKI.
     Warto dodać, że firma WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych nieprzerwanie od sierpnia 2014 roku. Status Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej zyskała aż do 31 lipca 2018 roku, co oznacza, że będzie partnerem reprezentacji także w trakcie kolejnych eliminacji do mundialu oraz podczas turnieju finałowego w Rosji w 2018 roku.

MTV 24
Źródło : Specjalista ds. PUBLIC RELATIONS

 

Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica