Wizyta Beaty Szydło w Krynicy-Zdroju

Wizyta Beaty Szydło w Krynicy-Zdroju
Beata Szydło kandydatka nr 1 z listy PIS w wyborach do Parlamentu Europejskiego spotkała się 6 maja 2019 r. w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju z mieszkańcami i kuracjuszami.

W dość długim spotkaniu wzięli również udział: Burmistrz Krynicy-Zdroju, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Krynicy-Zdroju, Prezes Uzdrowiska Krynica Żegiestów S.A. oraz przedstawiciele krynickiej Solidarności i wielu polityków. Spotkanie miało charakter wyborczy i przebiegło w spokojnej atmosferze. Na koniec przy dużych owacjach Beata Szydło zeszła ze sceny do licznie zebranej publiczności na krótkie rozmowy i podpisywanie autografów.

Beata Szydło jeżdżąc po kraju podkreśla w spotkaniach, że „Polska sercem Europy”. Podczas wystąpienia w Parlamencie Europejskim 19 stycznia 2016 r. powiedziała :

„Jesteśmy częścią UE. Byliśmy, jesteśmy i będziemy częścią Europy-tej Europy rozwijającej się, Europy równych szans. Tak wyobrażamy sobie Europę”.

„Tylko zjednoczona Europa, silna siłą swoich państw, jest w stanie przeciwstawić się wyzwaniom, które stoją przed nami”.

„Wzięliśmy dobre wzory z poszczególnych państw UE bo uważamy, że trzeba uczyć się od tych, którym się powiodło. Ale też wiemy , że wielu polskich obywateli czuje, że muszą mieć stworzone równe szanse. To jest nasz program”.


Andrzej Gulewicz MTV24
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica