Wolontariusz, Młody Wolontariusz & Najlepsza Inicjatywa.

Wolontariusz, Młody Wolontariusz & Najlepsza Inicjatywa.
Do 30 kwietnia (czwartek) można zgłaszać kandydatów do tytułu Wolontariusz Roku, Młody Wolontariusz Roku oraz Najlepsza Inicjatywa Roku. Nagradzane są osoby i organizacje pozarządowe szczególnie aktywne w działaniach na rzecz innych.

Nagrody przyznane zostaną w kategoriach: Najlepsza Inicjatywa Roku, Wolontariusz Roku, Młody Wolontariusz Roku. Nagradzane są osoby i organizacje pozarządowe szczególnie aktywne w działaniach na rzecz innych. Konkurs promuje aktywne postawy i inicjatywy ukierunkowane na rozwój Sądecczyzny
    Z wnioskiem o przyznanie nagrody mogą wystąpić organizacje pozarządowe oraz osoby prawne i fizyczne, działające na terenie powiatu nowosądeckiego. W dokumencie należy podać: wskazanie kategorii, dane o wnioskodawcy (imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy), dane o kandydacie do nagrody (imię i nazwisko, adres, telefon, wiek), uzasadnienie osiągnięć kandydata. Wniosek może zawierać dodatkowo dokumentację potwierdzającą osiągnięcia kandydata.
   Wniosek należy złożyć w Kancelarii Administracyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu lub przesłać na adres Starostwa: ul. Jagiellońska 33, 33-300 Nowy Sącz z dopiskiem „Nagrody” oraz nazwy wydziału obsługującego Konkurs (PCWOP). Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w Regulaminie oraz dostępne pod nr tel. 600 401 428.

Oprac. Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica