Wracając ze służby zatrzymał złodziei paliwa „na gorącym uczynku”

Wracając ze służby zatrzymał złodziei paliwa "na gorącym uczynku"
Grybowski dzielnicowy, jadąc do domu po skończonej służbie, zauważył dwóch mężczyzn, którzy pod osłoną nocy chcieli ukraść paliwo z koparki stojącej przy drodze. Złodzieje poniosą teraz konsekwencje swoich czynów.

7 listopada br., około godziny 22:30 mł. asp. Artur Rycek, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Grybowie, jechał po służbie do domu. Będąc na granicy powiatu nowosądeckiego i gorlickiego, między Polną a Szalową, zauważył, że przy zaparkowanej w pobliżu drogi koparce stoi dwóch mężczyzn, którzy na widok nadjeżdżającego samochodu schowali się za maszyną. Policjant, podejrzewając, że to najprawdopodobniej złodzieje paliwa, bez wahania się zatrzymał i zadzwonił do dyżurnego z prośbą o wsparcie kolegów będących na służbie. Wkrótce na miejscu pojawił się patrol z Grybowa, a także z Bobowej, ponieważ do zdarzenia doszło już na terenie powiatu gorlickiego. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów.

Mundurowi w pobliżu maszyn znaleźli młotek, kanister i gumowy przewód podpięty do koparki. Obaj zatrzymani byli nietrzeźwi – mieli w organizmie po prawie 2 promile alkoholu. Teraz sprawcy odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
             Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica